آموزش آرایش Glamorous Terracotta Eyeshadowاگر می خواهید بدانید چگونه فقط با یک سایه شبیه یک الهه شوید ، از شما دعوت می کنم که سایه چشم مایل به قرمز را امتحان کنید. این آموزش نگاه روزمره شما را القا می کند.

پیمایش را برای نگاه نهایی الهه ادامه دهید.

مرتبط: انواع سایه چشم + نحوه درخواست آنها

آرایش Terracotta Eyeshadow برای پایان دادن به همه نگاه ها

سایه های قهوه ای و طبیعی را دوست دارم زیرا سایه های عالی روزمره هستند که با همه رنگ های پوست مطابقت دارند و می توانند به اندازه مورد نیاز شما چشمگیر یا طبیعی باشند. اما یک رنگ قرمز به آنها اضافه کنید و کمی آن را بسوزانید و مروارید دارید – سایه ای که در سال 2020 به دست آمد.

گل مایل به قهوه ای سایه ای زیبا از رنگ زمین است که به خاک رس و سینای سوخته تشبیه شده است. او رنگی تند است اما هنوز هم برای تازه کارهای آرایش که می خواهند انگشتان خود را در لحن پررنگ تری فرو ببرند عالی است.

آنچه شما نیاز دارید:

 • قابلمه رنگ آمیزی Mac
 • Morphe 35O Matte and Shimmer Palettes
 • ریمل مژه Roller Lashit بهره مند شوید
 • شلاق های هیپنوتیزم در Smokin ‘Hot
 • خط چشم مشکی گریم

چگونه:

 1. پرایمر چشم را روی کل درب خود و همچنین ناحیه زیر ابرو بزنید. در این حالت ، ما از گلدان رنگ Mac استفاده می کنیم. یک آغازگر عالی به از بین بردن تغییر رنگ و همچنین پوشاندن رگهای درپوش شما کمک می کند. سرانجام آن را با مقداری پودر تنظیم کنید تا به سایه چشم مایل به سفینه کمک کند بعداً به آرامی استفاده شود.
 2. سایه قهوه ای تا نارنجی را در سراسر چین خود رنگ آمیزی کنید و آن را به سمت بالا در حرکات کشویی سبک مخلوط کنید.
 3. بعد ، سایه نارنجی بیشتری روی همان قسمت قرار دهید ، اما آن را به شکل بیضی یا گرد شکل دهید تا چین و چروک شما مشخص شود. برخلاف مرحله شماره دو ، زیاد به سمت بالا و خارج مخلوط نشوید. در عوض ، آن را در محدوده چین خود نگه دارید.
 4. با استفاده از قلم مویی که در مرحله دو استفاده کرده اید ، دو سایه را با هم مخلوط کنید تا با هم ترکیب شوند و از لبه های تیز خلاص شوید. در نتیجه ، به یک ظاهر کاملاً منسجم دست خواهید یافت. اگر فکر می کنید با سایه نارنجی خود بیش از حد مصرف کرده اید ، این امر به شما کمک می کند.
 5. اکنون به سایه تراکوتا یا سینای سوخته دست پیدا کنید و آن را با دقت روی سایه نارنجی خود قرار دهید. آن را روی گوشه خارجی خود متمرکز کنید و یک بار به سمت گوشه داخلی بروید. در نتیجه ، شما یک شکل چشم مشخص و ظاهری خشن خواهید گرفت.
 6. با همان سایه سفالی یا سینه سوخته ، آن را با دقت با سایه های دیگر بالاتر از درپوش خود با یک برس کرکی مخلوط کنید. با این حال ، اگر از یک برس مسطح برای این سایه استفاده کرده اید ، فقط آن را به پهلو برگردانید و به آرامی جارو کنید. اگر در مخلوط کردن مشکلی دارید یا اگر اکنون چشمانتان را خیلی تاریک نشان داده اید ، با اولین سایه خود برگردید و با یک برس کرکی مخلوط شوید.
 7. یک سایه مایل به زرق و برق متالیک را به سایه گل مایل به قرمز در کل درب های خود ، زیر سایه گل مینای قرمز یا سینا سوخته رنگ کنید. برای اینکه زرق و برق و رنگدانه واقعاً پاپ شود ، روی برخی از اسپری های ثابت کننده روی تمام برس خود اسپری کنید.
 8. حالا به سایه دوم خود برگردید و در امتداد خط چین خود مخلوط شوید تا از شر خطوط خشن خلاص شوید.
 9. روی سایه عمیق مایل به قرمز مایل به قرمز در گوشه خارجی چشم و در امتداد چین بکشید و به شکل V درآمیزید.
 10. خط مژه فوقانی خود را با آستر مشکی کرمی رنگ بکشید. با یک برس سایه چشم کوچک و متراکم ، خط را متراکم کرده و جلوه ای دودی و چشمگیر ایجاد کنید.
 11. کم رنگترین سایه سفید را در پالت قرار داده و آن را روی استخوان ابرو خود بکشید.
 12. با کشیدن چند لایه ریمل مژه و ابرو ، چشم هایتان را باز کنید. اگر می خواهید مژه مصنوعی اضافه کنید ، فعلاً از ریمل استفاده نکنید. به عنوان آخرین مرحله از کل آرایش روی مژه های خود بچسبانید و با ریمل ماساژ خود را ببندید تا بعداً مژه های واقعی و کاذب شما جوش بخورد.
 13. به سایه مایل به قهوه ای عمیق و رنگ زیر خط مژه پایین برگردید.
 14. آن را با سایه نارنجی تر دود کنید تا مطابق با سایه چشم مایل به قرمز باشد. اگر حالت مناسب است ، کمی پایین تر از سایه قهوه ای خود بیاورید. با این کار عمق و درام بیشتری به چشمان شما می بخشد. اگر چشمان عمیق تنظیم شده دارید ، نیازی به انجام این نکته اضافی نخواهد بود.
 15. روی خط مژه پایین خود آستر مشکی بزنید. دقیقاً مانند اوایل ، آن را با یک برس سایه چشم کوچک و متراکم مخلوط کرده و دود کنید. این باعث می شود که آرایش چشم شما درام ، جذابیت و رمز و راز بیشتری داشته باشد.
 16. روی خط مژه پایینی خود مقداری ریمل بزنید زیرا این ظاهر کاملاً درخشان و عمق است.
 17. در آخر ، در سایه چشم سفید خود را به گوشه داخلی خود ترکیب کنید. و voila! شما یک الهه آمازونی هستید!

نگاه نهایی:

4006695 | سایه چشم مروارید

اکنون که ظاهر آرایش سایه چشم مایل به سفینه خود را تمام کرده اید ، آیا با چهره و آرایش صورت خود دست و پنجه نرم می کنید؟ برای رسیدن به ظاهری تک رنگ ، روی بعضی از سایه های سوخته یا لب های قهوه ای سوایپ کنید – هر چقدر تلاش کنید هرگز نمی توانید اشتباه کنید.

سایه رژگونه مسی و لطیف با رنگ صورتی در زیر استخوان گونه خود را انتخاب کنید. در همین حال ، برنز و کانتور شما نیز باید ظریف باشد ، با ظرافت چهره شما را گرم کند و همچنان از خطوط طبیعی صورت خود پیروی کند. اگر رژگونه و کانتور خود را بیش از حد به مرکز صورت نزدیک کنید ، ممکن است در نهایت زاویه دار به نظر برسید و خیلی زیاد در جریان باشید.

به دلیل سایه قرمز در سایه چشم مایل به قرمز ، این ظاهر عجیب و غریب با چشم های آبی با شکوه به نظر می رسد. تضاد بین تن آتشین گل مایل به قرمز و رنگ برقی چشم های آبی ، بهترین حالت را در یکدیگر به وجود می آورد. برجسته کردن هر دو آنها ، در حالی که بازی خوب است. تاج دادن به یکدیگر ، اما استفاده از قدرت با هم.

در عین حال ، رنگ های طبیعی گل مایل به قرمز آن را به طرز شگفت انگیزی و بی پایان همه کاره می کند. این به بیرون آمدن ریزه های طلایی در چشم های فندقی کمک می کند و در چشم های سیاه یا تیره وحشی بیشتری نشان می دهد. قهوه ای و سبز با هم بهترین بازی را می کنند و به زیبایی یک ظاهر اثیری را به تصویر می کشند.

این نگاه را به همه شما و آنچه خیره کننده ترین ویژگی های شما را به بهترین وجه نشان می دهد ، ایجاد کنید. بنابراین در صورت تمایل می توانید برخی مراحل را تغییر دهید – برخی از مراحل را حذف کنید یا چند مرحله از مراحل خود را اضافه کنید مال خود آی تی.

آیا این آموزش اشتیاق شما به ظاهری تازه و جدید را برآورده کرد؟ هنوز احساس یک الهه آمازونی می کنید؟ ماجراهای آرایش خود را با ما به اشتراک بگذارید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 11 آموزش و ترفندهای افسانه ای آرایش چشم آسیایی که باید امتحان کنید
 • 11 آموزش آرایش طبیعی روزمره [Updated 2020]
 • مارک های زیبایی مورد علاقه Cult که باید امتحان کنید (اگر هنوز آن را انجام نداده اید)

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *