آموزش های آرایش دوست داشتنی برای چشمهای آبیاین آموزش های آرایشی برای چشم های آبی باعث چشمان شما می شود! بنابراین ، این ایده های آرایش را بررسی کنید و ما بهترین رنگ ها را برای ایجاد ظاهر نرم ، جسورانه و سکسی به شما نشان خواهیم داد!

مرتبط: آموزش آسان سایه چشم Smokey برای چشمهای کلاه دار در 10 دقیقه

بسیار زیبا آموزش آرایش چشم آبی

با آموزش آرایش چشم آبی ، چشم های آبی خود را پاپ کنید

آموزش های آرایشی برای چشمهای آبی آنقدرها مشکل نیستند که فکر می کنید این است زیرا ، صادقانه بگویم ، چشمان آبی از قبل خود به خود زیاد صحبت می کنند. بنابراین ، قرار دادن رنگ روی درپوش همیشه برای برجسته کردن چشم شما ضروری نیست.

هنوز هم ، ما همیشه در جستجوی راه های بیشتری برای زیبا به نظر رسیدن هستیم! در اینجا برخی از محبوب ترین زیبایی های چشم آبی YouTube را نشان می دهیم که نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد.

من در این ماموریت از Zoella و Lauren Curtis استفاده می کنم!

1. صورتی های بهاری طبیعی

من خیلی دوست دارم که این رنگ چشم گرم ، براق و صورتی رنگ روی Zoella چقدر طبیعی و کاملاً لطیف است. چشمان آبی او بیشتر در برابر رنگ های آرایش مضمون صورتی اش بیشتر برجسته می شوند.

من متوجه می شوم که زوللا چگونه خیلی از مواقع استفاده از براق را دوست دارد و موافقم زیرا به ظاهری با چشم باز کمک می کند. به علاوه ، این ظاهر مناسب لباس اداری است.

2. آموزش گریم و طلایی چشم

یک رنگ چشم گرم و با رنگ طلایی چنین قاب گرمی را برای چشم های آبی ایجاد می کند و کنتراستی را ایجاد می کند که باعث خنک شدن یخی چشم های آبی می شود. همچنین به شما رنگ پوست آفتابی می بخشد بدون اینکه در معرض نور خورشید قرار بگیرید.

به همین دلیل است که فکر می کنم ظاهری بسیار طبیعی و آسان مانند Zoella یکی از آموزش های آرایش چشم آبی است که باید در این لیست باشد.

3. آموزش آرایش چشم Smokey Bronze

مشاهده این پست در اینستاگرام

پستی که آلیسون رافائل تاتم به اشتراک گذاشته است (alisonraffaele)

چشم های آبی واقعاً به معرفی زیادی احتیاج ندارند ، فقط یک ظاهر آرایش چشم دودی کافی است تا چشم های آبی را به خوبی برجسته کند. هاله و گوشه بیرونی کمی تعریف شده ، این ظاهر کاملا مناسب برای لباس روزمره است.

4. اسموکی مات براون

برای اینکه کمی کلید آن را کم نگه دارید ، می توانید با استفاده از تمام رنگهای مات ، یک ظاهر آرایش چشم دودی ایجاد کنید ، با این وجود براق کننده ها بخشی از تصویر نیستند ، اما یک چشم مسحورکننده برای چشمهای آبی ایجاد می کند ، اما در آنجا کمتر است. دقیقاً مانند کاری که لورن کورتیس در یکی از آموزش های آرایش چشم آبی رنگ انجام داده است.

5. آموزش آرایش چشم صورتی صورتی

یکی از زیباترین آموزش های آرایش برای چشمهای آبی که توسط لورن تنظیم شده این رنگ صورتی پر زرق و برق است که در مقایسه با چشمهای او چنین لمس زنانه ای ایجاد می کند.

حتی اگر می گویم چشمان آبی به لهجه های زیادی احتیاج ندارند ، به این معنی نیست که نمی توانید همه چیز را برطرف کنید ، همه با شکوه. کلید محو شدن سایه چشم تا استخوان ابرو است.

مرتبط است: 11 آموزش و ترفندهای افسانه ای آرایش چشم آسیایی که باید امتحان کنید

6. ترکیب سایه چشم رنگارنگ

زن جوان با آرایش روشن تابستانی زیبا |  آموزش های آرایش دوست داشتنی برای چشمهای آبی

از برجسته شدن با استفاده از رنگهای دور چشم خود نترسید ، این مسئله در واقع همه چیز در مورد نحوه حمل شماست. بازی چشمان آبی بسیار سرگرم کننده است که به این معنی است که می توانید با رنگ های روشن ظاهری ایجاد کنید و این کار اشتباهی نخواهد بود.

مژه ها را نیز اضافه کنید در حالی که در آن هستید. مانند این سایه چشم زیبا و روشن با استفاده از رنگ های زرد ، نارنجی و صورتی.

7. رنگ چشم سبز

https://www.instagram.com/p/BhpSf1RjDdL/

این ظاهر پیچک سمی واقعاً مناسب چشم های آبی است ، بنابراین من آن را در این لیست ایده های آرایش چشم آبی قرار می دهم. رنگ های گرم و سبز ممکن است گاهی اوقات کمی چشم های آبی را غالب کنند اما باعث می شود تقریباً مایل به خاکستری به نظر برسد که اصلاً بد نیست.

8. آموزش Navy Blue Eye Makeup

چه کسی گفته است که رنگ آبی نمی تواند با رنگ آبی همراه شود؟ با استفاده از رنگ دیگری از رنگ آبی ، رنگ مکمل همیشه آرایش چشم زیبایی ایجاد می کند. لورن تصمیم گرفت از رنگ طلایی گرم در مژه های پایین استفاده کند تا تعادل زیبایی در ظاهر ایجاد شود و ما آن را دوست داریم!

9. آستر بال پررنگ

https://www.instagram.com/p/BPiWC0_goAl/

یک آستر بال پررنگ همیشه پوشیده است ، بسیار زنانه است اما به خصوص در چشم های آبی و شب های پر زرق و برق بسیار زننده است.

بنابراین ، هرگز به فکر ایجاد بال پررنگ که باعث چشمان شما می شود ، فکر نکنید. این نه تنها چشم شما را به این شکل سکسی قاب می کند بلکه تضاد خنک چشم های آبی را نیز به ارمغان می آورد.

10. نگاه متالیک چشم

مشاهده این پست در اینستاگرام

پستی که توسط Filio Sarantinou MUA به اشتراک گذاشته شد (filiosarantinou_mua)

چشم متالیک با چشمان آبی خوب به نظر می رسد و در شب های بیرون با دوستان به دلیل براقیت انعکاسی بسیار خوب می پوشد. این یکی از موارد شخصی من در بین آموزش های آرایش چشم آبی است.

این ویدئو توسط لورن کورتیس را ببینید که به شما نشان می دهد چگونه چشمان آبی را پاپ کنید!

زیبایی های چشم آبی نیازی به پرهیز از جلوه های زرق و برق دار و طلایی ندارند زیرا چنین جلوه زیبایی را در برابر نگین چشم شما ایجاد می کند.

اگر ظاهری طبیعی تر را ترجیح می دهید ، مشکلی هم نیست زیرا چشمان شما صحبت شما را می کنند. در هر صورت ، مطمئن شوید که هر رنگی را روی درپوش خود می پوشید ، باعث می شود احساس زیبایی و اعتماد به نفس پیدا کنید.

آیا ترجیح می دهید گلم بروید یا با چشم های آبی طبیعی بروید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی:

  • اشکال مختلف چشم برای استفاده مناسب از آرایش
  • چگونه چشم های خود را بر اساس فرم چشم کانتور کنیم | راهنمای آموزش آرایش
  • قدرت آرایش: افراد مشهور قبل و بعد از تغییر آرایش

فراموش نکنید که ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، اینستاگرام ، و Pinterest برای دریافت آخرین روند آرایش ، مو و ناخن حساب کنید!

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در تاریخ 29 مارس 2017 منتشر شد و از نظر کیفیت و مرتبط بودن به روز شده است.

5
/
5
(
3

رای
)آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *