آیا رز کوارتز بهتر از غلتک یشم است؟آیا کوارتز گل رز بهتر از غلتک یشم است؟ متأسفانه ، هیچ گوی بلوری وجود ندارد که بتواند به شما پاسخ دهد. خوشبختانه منو داری بیایید در مورد ماساژهای صورت صحبت کنیم.

قبل از اینکه مراقبت از پوست خود را در یخچال نگه دارید ، ماساژهای صورت کاملاً مرسوم هستند. زیبایی ها و علاقه مندان به مراقبت از پوست به طور یکسان به نزدیکترین فروشگاه مراجعه می کنند تا یک دستگاه را تحویل بگیرند گوا شا یا غلتک با این حال ، آنها با دو گزینه متفاوت در دو رنگ مساوی الهی روبرو شدند.

به پیمایش ادامه دهید تا بفهمید کدام یک از کریستال ها به شما ثروت بیشتری می بخشند.

مرتبط: نکات مراقبت از پوست برای پوستی تازه و درخشان

آیا تفاوتی وجود دارد؟ | Jade Roller vs Rose Quartz Roller

رولر چیست؟

کاسه سرامیکی شکل قلب قرمز روی میز سفید | غلتک یشمی

رولر صورت ابزاری برای ماساژ دادن است که می توانید از آن روی صورت خود استفاده کنید. اگر در بازار یک رولر صورت هستید ، ممکن است با آن روبرو شده باشید gua shas gua sha نیز ابزاری برای ماساژ صورت است اما شکل آن متفاوت است. مانند رولر صورت ، انواع کوارتز یشم یا گل رز نیز پیدا خواهید کرد.

ماساژ صورت یا رول صورت محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده است ، زیرا زنان در می یابند که به آنها کمک می کند تا صورت خود را خط بکشند یا باریک شوند. حتی بعضی ها می فهمند که به آنها کمک می کند رنگ روشن تری پیدا کنند! (و ما هرگز به آن نه نمی گوییم!)

و بهترین قسمت – ممکن است علمی برای تهیه نسخه پشتیبان وجود داشته باشد.

فواید رولرهای صورت

زن با استفاده از غلتک صورت | فواید غلطک کوارتز یشم و گل رز

یک غلتک صورت ممکن است به شما کمک کند تا به طور موقت صورت شما را جمع و باریک کند! چرخش صورت ممکن است به تخلیه لنفاوی کمک کند. این ماده مایعات لنفاوی را در زیر پوست ما دفع می کند ، حتی به آرایش پوست کمک می کند.

ما در آموزش های آرایش همیشه دوست داریم که به زیبایی هایمان بگوییم که همه چیز را با اعتماد به نفس بپوشند – و در واقع چرخش صورت می تواند در این امر کمک کند. یک مطالعه نشان می دهد که 45 دقیقه ماساژ صورت ممکن است به شما کمک کند تا شما را از بین ببرد و شاداب کنید! در حالی که ما روزانه فقط یک دقیقه با غلتک یشم یا غلتک رز کوارتز توصیه می کنیم ، یک جلسه 45 دقیقه ای ممکن است به ذهن شما در بالای پوست کمک کند.

چرخش صورت همچنین گردش خون در صورت را بهبود می بخشد ، چهره ای روشن تر و پوست سفت تری برای شما ایجاد می کند!

همچنین می تواند به تسکین پوست تحریک شده کمک کند. پنج دقیقه قبل از انجام مراقبت از پوست ، صورت خود را غلتک بگذارید. قبل از خواب ، یک روغن تسکین دهنده و مرطوب کننده روی تمام پوست خود بمالید و از غلتک خنک شده خود برای ماساژ دادن آن استفاده کنید.

و به عنوان یک پاداش – به پوست شما کمک می کند تا جذب بهتری داشته باشد ، محصول را به آرامی به پوست فشار دهید.

غلتک جید چیست؟

باند عروسی طلا روی پارچه سفید | کوارتز گل رز در مقابل غلتک یشم

اعتقاد بر این است که کریستال های یشم تعادل را ایجاد می کنند ، باعث سلامتی و بهبود می شوند. این کریستال می تواند به ایجاد آرامش درونی در زندگی شما کمک کرده و رنگ پوست شما را متعادل کند.

دارای رنگ سبز زیتونی است ، برخی روشن تر یا برخی سایه ای سبز عمیق تر دارند.

یشم در لمس سرد و خنک است و حتی در حین استفاده از آن روی پوست خنک می ماند. بافت آن کاملاً لمس نیست ، اما همین کمی اصطکاک مفید است که به شکل گیری چهره شما کمک می کند.

مواد نرمتر است ، بنابراین کمی بیشتر از کوارتز گل رز در معرض آسیب است.

کریستال های یشم روی سطح متخلخل هستند ، بنابراین قبل و بعد از استفاده حتماً آنها را تمیز کنید! آنها را بعد از هر بار استفاده با صابون ملایم و آب گرم بشویید. اگر آکنه دارید ، ممکن است بخواهید ماساژ صورت را کاملاً حفظ کنید زیرا باعث گسترش باکتری می شود.

غلتک یشم خود را اینجا تهیه کنید!

مرتبط: ماسک های صورت سفت کننده منافذ برای کوچک شدن منافذ بزرگ پوست

غلتک رز کوارتز چیست؟

شن و ماسه عشق غروب آفتاب | غلتک رز کوارتز در مقابل غلتک یشم

کوارتز گل رز به طور معمول با عشق همراه است ، و همه جنبه های آن را تقویت می کند – عشق به خود ، عشق عاشقانه ، دوستی ، شفابخشی و صلح. و ما دوستش دارم.

در حالی که یشم در لمس خنک است ، کوارتز گل رز دمای خود را به خوبی حفظ می کند. این بدان معنی است که شما باید خیلی سریعتر از یشم این را در یخچال نگه دارید. به همین ترتیب ، دمای گرم را نیز برای مدت طولانی تری حفظ خواهد کرد. با این حال ، توصیه می کنیم از غلتک های صورت خود در دمای خنک کننده و آرامش بخش استفاده کنید.

این ماده از کریستال یشم سخت تر است ، بنابراین خواهید فهمید که به راحتی یشم نمی شکند. با این وجود سطح آن در لمس بسیار نرم و صاف است و این امر برای انواع حساس پوست بسیار مناسب است.

علاقه مند به داشتن رولر صورت کوارتز رز هستید؟ چرا مال خود را اینجا نمی گیرید!

نحوه تشخیص واقعی در مقابل غلطک های جعلی

مرد عاشق مردم است زن | مزایای غلتک کوارتز گل رز

چهار مورد وجود دارد که باید قبل از خرید از آنها مراقب باشید.

 1. احساس کنید – گل کوارتز و یشم نباید گرم باشد و به طور طبیعی در لمس سرد است.
 2. خراشیدن – سطح غلتک کوارتز یشم یا گل رز را با ناخن خود کمی خراش دهید. اگر جای خراش گذاشت ، حرکت کنید. ممکن است جعلی باشد.
 3. صدا – به آرامی تکه ای از یشم را روی مورد مورد مشکوک ضربه بزنید. اگر به نظر می رسد پلاستیک است ، ممکن است جعلی باشد.
 4. نگاه کن – غلتک های جعلی با شیشه های رنگ شده ، سنگ مرمر یا روکش شده با پلیمرها ساخته می شوند تا جلای براق داشته باشند. رنگ کریستال شما باید مات به نظر برسد و نوارهای رنگی شفاف در بدن پخش شده باشند.

اگر در حال خرید آنلاین هستید ، سایت را برای بررسی کامل مشتری جستجو کنید. علاقه مندان به مراقبت از پوست واقعی قادر به تشخیص غلتک های واقعی و جعلی هستند. به دنبال مارک های دارای رتبه بالا باشید یا ممکن است برند آرایشی یا مراقبت از پوست مورد علاقه شما آن را حمل کند.

قیمت غلتک های صورت و gua shas بسیار متنوع است ، اما خرید یک مدل بسیار ارزان نیز ممکن است نشانه ای قابل بیان باشد.

گل رز کوارتز یا جید غلتک بهتر است؟

مرد مرد آرامش زن | مزایای غلتک یشم

هیچ یک از اینها به طور کلی بهتر از دیگری نیستند – این واقعاً به نیازهای پوست ، نوع پوست یا حتی ترجیح رنگ یا چی بستگی دارد! چیزی که ما به طور قطع می دانیم این است که ماساژ دادن صورت شما یک سرمایه مناسب است.

کوارتز گل رز برای مدت طولانی تری دمای خنک را حفظ می کند و در هنگام لمس نرمتر است و آن را برای انواع مختلف پوست حساس می کند. کریستال های یشم آنقدر صاف نیستند اما بافت آن به تخلیه لنفاوی کمک می کند.

آیا ماساژ لنفاوی را امتحان کرده اید؟ مزایای آن را در این ویدئو بررسی کنید:

ماساژهای لنفاوی برای تخلیه مایعات و خط کشیدن موقت صورت ما عالی هستند. احساس خوبی دارد و حتی ممکن است به آرامش عضلات کمک کند. بهترین قسمت – این یک ماساژ است که انجام آن روزمره بی خطر است.

به پوست خود گوش فرا دهید و تصمیم بگیرید که به کدام یک بیشتر احتیاج دارید. در غیر این صورت ، با غرور خود مشورت کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک بیشتر با زیبایی مطابقت دارد. چه شما فروش غلتک یشم باشید و چه با کوارتز رز نورد می کنید ، هر کریستال چیزی برای ارائه دارد.

آیا ما کوارتز یشم کلاسیک یا گل رز عاشقانه می رویم؟ یا ما با هر دو مایل فراتر می رویم و می رویم؟ تجربه چرخش صورت خود را با ما در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 9 راز برای به دست آوردن پوست شیشه ای درخشان
 • 10 نکته تست شده برای 10 سال از بین بردن پوست | چگونه در 40 سالگی جوان تر به نظر برسیم
 • چگونه موهای خود را بدون سشوار خشک کنید

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *