اکستنشن مو و انواع آن

نمونه ای از اکستنشن مو

میخواهیم به عنوان متخصص شما مخاطبینی که به دنبال زیبایی و رسیدگی به مو خود هستید را با اکستنشن مو و انواع آن آشنا کنیم و بگوییم چگونه به ما دسترسی پیدا کنید و با اطلاعات کافی و با کیفیت مناسب که قطعا از مهمترین اهداف هر یک از شما مخاطبین و مشتریان است اینکار را انجام دهید و به آنچه مدنظر دارید برسید بنابراین میخواهیم ابتدا با اکستنشن مو کاملا آشنا شویم.

اکستنشن مو چیست؟

چندین سال است که اکثر دختران و زنان بیشتر از گذشته به فکر زیبایی و مدل مو و چهره و… خود افتادند و به آن میپردازند و رسیدگی می کنند.

یکی از این موارد که به آن توجه می کنند اکستنشن مو است که برای تعریف آن باید بگوییم که اکستنشن مو در واقع یعنی افزایش طول و همچنین افزایش حجم مو که برخی از این ویژگی برای بلندتر کردن و بلند تر نشان دادن آن و برخی دیگر از این ویژگی برای پر پشت نشان دادن موی خود استفاده می کنند که با این توضیحات اندک شما دیگر میدانید که در کدام یک از این دسته افراد جای دارید.

نمونه ای از اکستنشن مو و پر پشت کردن آن

مراقبت های قبل از اکستنشن مو

بدانید که از مهمترین عوامل برای اکستنشن مو مراقبت ها و توجه به مراقبت های قبل از اکستنشن مو است پس برای آشنایی و دانستن این مراقب ها ما را دنبال کنید.

اولین نکته پیش از انجام اکستنشن حتما موهای طبیعی خود را با یک شامپو مناسب که درمورد آن هم می توانید از مشاوران با توجه به جنس مویتان مشاوره بگیرید شستشو دهید تا اینکه هرگونه چربی و البته محصولات آرایشی بر روی مویتان پاک شود. نکته دوم که باید بدانید این است که برای نصب اکستنشن موی شما باید از 7 الی 10 سانتی متر بلندی داشته باشد و بدانید هر قدر مو بلندتر باشد نصب اکستنشن مو نیز راحت تر خواهد بود اما موی کوتاه را نیز می توان اکستنشن کرد. نکته سوم که بهتر است به آن توجه شود آن است که بهتر است تا قبل از اکستنشن موی خود یک تکه کوچک از موی خود را در اختیار آرایشگر مورد نظر خود قرار دهید ا بتواند او در انتخاب مو برای اکستنشن بهترین انتخاب را از نظر رنگ و… داشته باشد اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر موهایتان خیلی کوتاه است بیشتر از 40 سانتی متر به آن مو اضافه نکنید که همانطور که گفته اگر این اتفاق بیافتد وزن زیاد مو باعث می شود تا بدلیل فشار زیاد به پوست سر موی طبیعی سر بریزد و مو کم پشت شود و حتی برخی از افراد بدلیل کشش مو و فشار به پوست سر با اضافه کردن مو از این حد بیشتر دچار سر درد می شوند.

انواع اکستنشن مو

اگر قصد اکستنشن مو خود را دارید بهتر آن است که با انواع آن برای انتخاب و شناخت ویژگی های آن آشنا شوید پس ما برای انتخاب هرچه بهتر شما انواع آنرا به شما معرفی می کنیم و توضیح می دهیم.

استفاده از موی طبیعی

قطعا استفاده از این نوع یعنی استفاده از موی طبیعی برای شما بهتر است و حالت طبیعی مو را دارد و قطعا بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار خواهد گرفت اما در کنار طبیعی بودن، این نوع ویژگی های دیگری چون اینکه برای این مو ها نیز به مانند مو طبیعی خودتان توانایی رنگ کردن و… را دارند اما باید بدانید که استفاده از این نوع اکستنشن یعنی استفاده از موی طبیعی برای اکستنشن هزینه و قیمت بیشتری دارد. و باید بدانید با توجه به رشد موی خود شخص دوام این نوع اکستنشن متفاوت است اما در هر حال هر 45 روز باید توسط متخصص ترمیم شود. برای شناسایی این نوع مو از جهت طبیعی بودن و یا نبودن نیز می توان با سوزاندن تنها چند تار مو و بوی آن به این موضوع پی برد.

استفاده از موی مصنوعی

در این نوع از موی مصنوعی برای اضافه کردن به موی طبیعی شما استفاده می شود و باید بدانید که اگر این نوع و روش را برای اکستنشن انتخاب کردید آنرا بیش از 30 سانتی متر نمی توانید بلند کنید زیرا در صورت اینکه بخواهید آنرا بیش از این حد بلند کنید باعث زیاد شدن وزن مو و در نهایت باعث فشار بیشتر به پوست سر می شود که خودش عاملی است برای ریزش موی طبیعی سر و کم پشت شدن آن و باید دانست که بطور میانگین بهترین طول برای بلندی مو مصنوعی 22 سانتی متر است. مدت زمان این نوع از اکستنشن بین 3 الی 4 ماه است و اینکه چه مدت زمانی روی سر شما ماندگاری دارد بستگی به سن و البته سرعت رشد موی شما دارد.

 

نمونه ای از اکستنشن مو

روش های مختلف نصب اکستنشن مو

رینگ

بدانید که استفاده از رینگ برای آن افراد که صاحب موهای نازک و کم پشت هستند زیبایی آنطور که مدنظر دارند را ندارند زیرا موقع جمع کردن مو رینگ مشخص می شود و ما استفاده از این روش را پیشنهاد نمی کنیم. اما اینکه در این روش چگونه نصب می کنیم باید بدانید در این روش رینگ واشرداری را داخل یک شاخه از مو مصنوعی می گذارند و  با قلاب های مخصوص موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می کشند و با انبرک مخصوص رینگ ها را فشار محکمی می دهند تا مو ثابت شود و به این طریق موی مصنوعی به طبیعی متصل می فرایند  اکستنشن مو صورت میگیرد.

اتصال حرارتی

ریزش و آسیب مو احتمال بیشتری در این روش دارد و دلیل آن این است که کار در این روش اینطور است که چسب در کمی بالاتر از ریشه مو مالیده می شود و یک دسته باریک از موهای اکستنشن روی آن قرار میگیرد سپس به وسیله گیره یا انبرک ویژه ای این موها به یکدیگر فشرده شده و حرارت انبرک چسب را ذوب کرده و موهای مصنوعی به موهای طبیعی میچسبد و فرایند اکستنشن مو اینگونه صورت می پذیرد.

چسب کراتین

چسبی بی ضرر برای مو است که برای جلوی سر و کسانی که موهای نازک و کم پشتی دارند روش خوبی می باشد دقیقا برخلاف روش رینگ و در این روش بالاتر از ریشه مو این چسب مالیده می شود و موی اکستنشن روی آن قرار میگیرد و بوسیله گیره موهای طبیعی و مصنوعی با حرارت بهم فشرده میشود و چسبیده می شود.

دوخت مو

در این روش هر زمان میتوانید از مو جدا کنید و به مو هیچ آسیبی وارد نمی کند.

اکستنشن مو به روش لاینی

سریع ترین روش اکستنشن این روش است زیرا در این روش از چسب یا رینگ استفاده نمیشود.

برای اکستنشن مو و کاشت ناخن با کیفیت و قیمت مناسب و مشاوره میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید و به سالن زیبایی کی سا مراجعه کنید.

مو

اکستنشن مو ارزاناکستنشن مو با بافتاکستنشن مو با چسباکستنشن مو با رینگاکستنشن مو با رینگ ژله ایاکستنشن مو بدون چسباکستنشن مو به روش دوختاکستنشن مو تهرانیاکستنشن مو چسبیاکستنشن مو چیستاکستنشن مو در خانهاکستنشن مو رنگیاکستنشن مو فتاحیاکستنشن مو کلیپسیاکستنشن مو مردانهاکستنشن مو نی نی سایتاکستنشن موقت مواکستنشن موی طبیعیاکستنشن موی فراکستنشن موی کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *