لمینیت ابرو: بدست آوردن ابروهای کامل بدون سوزنوضعیت ابرو کمی مو می شود؟ در اینجا پایین ترین سطح مراقبت از ابرو – لمینیت ابرو است. این منهای ده دقیقه با روال آرایش شماست.

با گذشت سالها از انجام آرایش خودم ، اعتراف می کنم که هنوز بازی ابرو پایین ندارم. و بعضی از ما فقط می خواهیم یک آرایش سریع انجام دهیم و ده نفر دیگر بیرون از در نیستیم. لمینیت ابرو جواب همه دعاهای ماست.

برای 100٪ از مواقع به پیمایش برای ابروهای کامل ادامه دهید.

مرتبط: آموزش ابرو | یافتن فرم مناسب برای صورت شما

لمینیت ابرو | چه چیزی میخواهید بدانید

1. لمینیت ابرو چیست؟

زنی که از ریمل استفاده می کند | مواد لمینیت ابرو

آیا تا به حال دیده اید که زنانی با ابروهای الهی و براق که به آسمان ها نشان داده شده اند ، از آرایشگاه بیرون بروند؟ که برای شما لمینیت ابرو است.

ناراحت نشوید – براق شدن فقط تا 24 ساعت ادامه خواهد داشت. آنها همچنین برای مدت طولانی مات و مبهوت نخواهند ماند. ابروهای شما به زودی به حالت نرم خود برمی گردند ، اما مرتب و حالت یکنواختی دارند تا کامل و سالم به نظر برسند.

اما اگر ظاهری مرطوب و ابروهای تازه چند لایه را دوست دارید ، می توانید ژل شفاف روی آنها بمالید.

لمینیت ابرو ابروهای شما را به گونه ای مرتب می کند که رشته ها برداشته شوند و نقاط کمی را پر کنند. حتی زیبایی های دارای ابروهای کم حجم نیز می توانند ابروهای کاملتری را بدست آورند.

می توانید آن را به پرمی که به موهای پوست سر می گیرید تشبیه کنید. اما به جای فر کردن موها ، جهت موهای شما را تغییر می دهد. با لمینیت ابرو می توانید به جلوه های یکنواخت ، آرایش یافته و ژل مانند دست پیدا کنید.

2. لمینیت ابرو چگونه کار می کند؟

master خمیر ابرو را با برس به ابروها می زند | قبل و بعد از آن لمینیت ابرو کنید

لمینیت ابرو به طور مشابه با پرم مو کار می کند.

 1. تکنسین سالن کرم لیفتینگ را روی ابروهای تمیز قرار می دهد. این لوسیون نوارهای موی شما را از بین می برد ، که به شما اجازه می دهد اصلاح شود یا شکل جدیدی به خود بگیرد.
 2. سپس موهای ابرو شما به سمت بالا مسواک زده می شوند و برای ایجاد ابروهای کامل مانیکور می شوند. مناطق پراکنده پر خواهد شد و توهم ایجاد ابروهای سالم و کاملاً رشد یافته را ایجاد می کند.
 3. در مرحله بعدی آنها یک قطعه بسته بندی چسب روی ابروهای شما قرار می دهند در حالی که منتظر می مانند تا تنظیم شود. ممکن است احساس سوزن سوزن شدن کنید ، اما نباید دردناک باشد. این روند ممکن است بیش از پنج دقیقه طول نکشد ، اما ممکن است به هر فرد بستگی داشته باشد.
 4. سرانجام تکنسین شما یک خنثی کننده استفاده می کند ، که پیوندها را اصلاح می کند و موهای شما را در موقعیت قرار می دهد. باز هم ، این لوسیون برای چند دقیقه باقی می ماند.
 5. آنها با یک روغن درمان مو به پایان می رسانند تا رطوبت رشته های شما را بازگرداند. به هر حال ، این هنوز یک درمان شیمیایی است که ممکن است به موهای شما آسیب برساند.

می توانید پس از اتمام مراحل ، ابروهای خود را اپیلاسیون ، برش ، نخ یا حتی رنگ دهید. این اختیاری است و بر اساس نیاز شماست.

کل این روش معمولاً کمتر از یک ساعت طول می کشد. با این حال ، ممکن است بستگی داشته باشد به خصوص اگر برای شکل دادن به ابروها یا رنگ خود برای بهبود شکل ظاهری ، سرویس دیگری مانند اپیلاسیون را انتخاب کنید.

اگر از ابروهای خود به خوبی مراقبت کنید ، این اثرات می تواند تا شش هفته یا 8 هفته طول بکشد.

اگر به طور مرتب ابروهای خود را مرتب و بریده اید ، اجازه دهید تا سه تا چهار هفته قبل از قرار ملاقات شما رشد کند. سپس تکنسین شما می تواند ببیند که چگونه قبل از لمینیت فرم های خود را شکل دهید و چگونه انجام دهید.

3. مراقبت از پوست بعد از مراقبت چیست؟

ایجاد آرایش دائمی ابرو | روند لمینیت ابرو

مراقبت های بعدی چیز زیادی نیست. این یک درمان با نگهداری کم است که فقط با یک روغن مغذی و کرم مرطوب کننده پس از درمان است.

ممکن است تکنسین شما از شما بخواهد که صورت خود را به مدت 24 ساعت خشک نگه دارید. این به معنای عدم تعریق ، شستن صورت و شنا نیست. وقتی 24 ساعت تمام شد ، می توانید به روال مراقبت از پوست برگردید و دوباره آرایش کنید. و می توانید انتظار داشته باشید که اثرات لمینیت ابرو بالا بماند.

به سادگی مراقب علائم تحریک ، التهاب یا پوسته پوستی باشید. همچنین قدرت و وضعیت موهای ابرو خود را بررسی کنید ، مطمئن شوید که در اثر درمان آسیب ندیده اند.

4. آیا لمینیت ابرو ایمن است؟

دست اندازان دستکش مشکی دستان خود را با یک پنبه پنبه ای پاک می کنند | مراحل لمینیت ابرو

در حالی که این یک گزینه مقرون به صرفه ، غیرتهاجمی برای میکروبلیدینگ یا تاتوی ابرو است ، اما هنوز هم شامل مواد شیمیایی سخت است.

این مواد شیمیایی ممکن است برای پوست و ابروهای شما مضر باشد.

ممکن است باعث تحریک ، خارش و التهاب در پوست اطراف ابروهای شما شود.

پوست روی درب های شما حساس است ، بنابراین یک تکنسین کاملا آموزش دیده مطمئن است که از آن قسمت جلوگیری می کند. قرار دادن کرم لیفتینگ یا خنثی کننده در چشم ها نیز می تواند باعث آسیب دائمی شود.

مانند همه موهای تحت شیمیایی ، درمان های مداوم ممکن است برای موهای شما آسیب برساند. اگر لمینیت ابرو کاری است که خودتان می بینید مرتباً آن را انجام می دهید ، حتماً زمان کافی برای بازیابی موهای خود بگذارید.

مرتبط: چگونه ابروهای خود را مانند یک حرفه ای بسازیم! [INFOGRAPHIC]

5- چه کسی می تواند لمینیت را انجام دهد؟

مفهوم ابرو به سبک sable | آموزش لمینیت ابرو

چه کسی باید به دنبال آن برود:

زیبایی های دارای ابروهای کامل و بی نظم نیز می توانند از اثر کمیل لمینیت ابرو بهره مند شوند. اگر موهای ابروی شما ذهن خاصی دارند و اغلب به سمت جهات مختلف می روند ، لمینیت ابرو می تواند به اهلی کردن آنها کمک کند.

زنان جوان و مسن به طور یکسان می توانند از اثرات درمان لمینیت لذت ببرند.

اصولاً – اگر ابروهایی دارید که می توانند از کمی کمک آرایشی استفاده کنند ، به دنبال آن بروید.

چه کسی باید دو بار فکر کند:

زنان مبتلا به روزاسه ، اگزما ، درماتیت تماسی یا به طور کلی پوست حساس ممکن است بخواهند از این روش درمانی دور شوند. اگر به بیماری پوستی مبتلا هستید ، در صورت امکان استفاده از لمینیت ابرو ابتدا با متخصص پوست خود مشورت کنید.

ممکن است مواد شیمیایی درگیر برای پوست حساس شما بسیار سخت باشد. آنها نه تنها ممکن است پوست حساس باشند ، بلکه ممکن است باعث تحریک و التهاب شوند.

برای بررسی های آنلاین و توصیفات مشتری به جستجوی آنلاین بپردازید. قبل از انجام لمینیت ابرو گزینه های خود را در نظر بگیرید. به خصوص هنگام کار با مواد شیمیایی ، این امر به دلیل دقت کافی انجام می شود بنابراین مو و پوست شما مجبور نیستند.

6. چقدر هزینه دارد؟

عکس زن مراقبت از صورت | هزینه لمینیت ابرو

هزینه یک جلسه 50 تا 100 دلار است. بهترین قسمت این است – فقط یک جلسه طول می کشد تا ابروهای شما تغییر شکل دهد.

برچسب قیمت پایین آن یکی از دلایلی است که باعث می شود لمینیت ابرو چنین تغییر دهنده بازی باشد. حداقل 50 دلار و کمتر از یک ساعت طول می کشد تا ابروهای صابونی نیمه دائمی تهیه کنید. و ابروهای شما حداقل شش هفته در حالت نرم و بی حرکت باقی می مانند.

این ارزش پول در کتاب من است.

هنگام انتظار برای قرار ملاقات خود ، این آموزش های ابرو را بررسی کنید:

اگر میکروبلیدینگ و ایده خال کوبی روی صورت شما را می ترساند و مانع رویای کامل ابرو شما می شود ، پس ممکن است لمینیت ابرو برای شما مناسب باشد!

سریع ، غیر تهاجمی و ارزان است.

قبل از تعیین وقت ملاقات و شلیک پول با درآمد سخت ، تحقیقات کاملی انجام دهید. برای اینکه آیا واکنش بدی نسبت به مواد شیمیایی دارید یا خیر ، از او یک تست پچ بخواهید. همچنین اطمینان حاصل کنید که تکنسین ها به خوبی آموزش دیده ، کاملاً آماده و مجهز هستند.

مطمئناً مانند تمام روش ها و درمان ها ، مراقبت های بعدی نیز لازم است. توجه بیشتری به پوست اطراف چشم و خود موهای ابرو خود داشته باشید. هرگونه علائم تحریک یا خشکی ، به آرایشگاه برسید!

در حالی که صفحات صابونی بهشتی هستند ، بیدار شدن با ابروهای کامل روزانه کاملاً الهی خواهد بود! لمینیت ابرو آینده روند ابرو است و من همه برای آن هستم.

برای ابروهایی که همه روزه روان هستند آماده هستید؟ آیا هنوز قرار ملاقات لمینیت ابرو خود را تنظیم کرده اید؟ با هک های ابرو خود در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • چگونه ابروها را بدون هزینه درست کنیم
 • چگونه می توان به طور مناسب از ابروهای خود مراقبت کرد
 • آیا رز کوارتز بهتر از غلتک یشم است؟

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *