نحوه ایجاد شکاف کامل ابرودر حال مردن هستید تا یک شکاف ابرو را امتحان کنید ، اما آیا حاضر نیستید به اصلاح آن بپردازید؟ خوشبختانه راهی برای گرفتن شکاف موقتی وجود دارد. آن ریش ابرو را بینداز!

آرایش ابرو ابزاری دگرگون کننده در زرادخانه آرایش ماست. ابروهای پر پر وهوای ما را به احساساتی اثری و عاشقانه می بخشد ، در حالی که ابروهای کاملا قوسی شکل ظاهری کلاسیک و صیقلی به ما می دهد. اما وقتی دیگر این قیافه ها دیگر برش ندارند ، وقت آن است که چیز دیگری متفاوت باشد.

اگر بیش از ابروهای پر از پر نیستید ، نحوه کنترل برش موقت ابرو را بررسی کنید.

مرتبط: آموزش ابرو | یافتن فرم مناسب برای صورت شما

آموزش شکاف ابرو بدون تراشیدن که در جستجوی آن هستید

آنچه شما نیاز دارید:

 • خط چشم ژل رنگ آمیزی (یا آرایش ابرو مورد علاقه شما)
 • کانسیلر LA Girl Pro.Conceal HD با کیفیت بالا
 • لوازم آرایشی بی ادب پودر فشرده شده را متوقف کنید

نحوه ایجاد شکاف ابرو:

 1. آرایش ابرو خود را همانطور که معمول است انجام دهید. در این آموزش ، ما در واقع از خط چشم ژل رنگی Coloressence استفاده می کنیم. اما در صورت تمایل از هر محصولی که معمولاً استفاده می کنید استفاده کنید.
 2. با ردیابی مرز ابروهای خود شروع کنید. سپس هنگامی که از شکل راضی بودید ، آن را از انتهای دم به سمت وسط پر کنید. وقتی به گوشه داخلی ابروهای خود رسیدید ، خطوط عمودی را از پایین به بالا بکشید. این به ایجاد توهم رشته های ابرو کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند از کشیدن ابروهای خیلی محکم یا خیلی خشن جلوگیری کنید. ابروها به طور طبیعی به سمت مرکز کم می شوند.
 3. کانسیلر خود را بگیرید و با یک برس نازک سایه چشم یک خط عمودی نازک به پایین قوس ابروهای خود بکشید. این را به جای مسواک زدن روی ابروها فشار دهید. به این ترتیب ، شما با ابروهای عالی خود خراب نخواهید شد. هنگامی که از ضخامت شکاف ابرو راضی بودید ، حرکت را ادامه دهید. اگر موها هنوز دیده می شوند نگران نباشید ، بعداً این موارد را مرور خواهیم کرد.
 4. محیط ابروهای خود را با همان کانسیلر رنگ کنید. کانسیلر خود را بین ابروهای خود ، زیر ، بالا و در کناره های ابروهای خود قرار دهید. یک حاشیه دور ابروهای خود ایجاد کنید ، مراقب باشید که با آرایش ابرو خود را بهم نزنید. از گوشه داخلی ابروهای خود اجتناب کنید زیرا این باعث ایجاد خط خشن می شود. با این کار موهای ولگرد قابل مشاهده نیز پاک می شود و ابروهایی کاملاً ساخته شده به شما می دهد. هدف از این مرحله این است که فرم ابروهای شما را به کمال برساند و رنگ برش های ابرو را با مناطق اطراف ترکیب کند.
 5. با استفاده از برس پایه یا انگشتان ، کانسیلر را در اطراف ابروهای خود مخلوط کنید. مخلوط کردن را ادامه دهید تا با پایه شما ذوب شود.
 6. با برس سایه چشم و کانسیلر معمول خود به عقب برگردید. با استفاده از برس سایه چشم خود ، روی کانسیلر در امتداد مرز ابروهای خود نقاشی کنید. دوباره ، از اضافه کردن کانسیلر در گوشه داخلی ابروهای خود صرف نظر کنید. در مرحله 4 ، ما تمام استخوان قهوه ای و اطراف آن را نقاشی کردیم. این بار ، ما فقط روی لبه های ابرو تمرکز کرده ایم.
 7. کانسیلر را با انگشتان مخلوط کرده و کانسیلر را روی پوست خود فشار دهید. کشیدن روی پوست ممکن است پایه و آرایش کانسیلر شما را خراب کند.
 8. اگر مقداری کانسیلر روی تارهای ابرو خود دارید یا ناخواسته ابروهای خود را نازک کرده اید ، می توانید به آرایش ابرو برگردید و ابروهای خود را پر کنید.
 9. خطوط عمودی را در دو طرف برش ابرو خود بکشید. این به شما کمک می کند تا شکاف ابرو مشخص شود ، به خصوص اگر به شکلی در روند کار گم شود.
 10. لایه دوم کانسیلر را روی شکاف ابرو خود اضافه کنید. این بار باید رشته های ابرو را کاملاً در جایی که شکاف دارد رنگ کند. کانسیلر را با همان برس سایه چشم در ابروهای خود فشار دهید تا از رنگ و شکل آن راضی باشید.
 11. کانسیلر را از مرز ابروهای خود باز کنید تا مطمئن شوید که واقعاً روی شکاف ابروهای خود نقاشی کرده اید. کانسیلر را در دو طرف چپ و راست شکاف ابرو خود ، بالای و زیر ابروها قرار دهید. این باید مانند یک H پهلو باشد ، خط اتصال شکاف ابرو است.
 12. کانسیلر را در مرزهای ابروهای خود مخلوط کنید.
 13. به پودر فشرده شده خود برسید. در این آموزش ، ما از پودر لوازم آرایشی بی ارزش Stop the Press (ed) استفاده می کنیم. با استفاده از همان برس سایه چشم که برای کانسیلر خود استفاده کرده اید ، روی مقداری کانسیلر بالای شکاف ابرو بزنید. با این کار کانسیلر شما مهر و موم می شود و باعث می شود کانسیلر مایع روی رشته های ابرو شما جوانه نزند.
 14. اگر می خواهید روی هر دو ابرو شکاف داشته باشید ، می توانید با استفاده از اولین راهنما به ابرو بعدی بروید. اگر ما فقط با یک شکاف می رویم ، کار شما تمام است!

مرتبط: نخ ابرو | چگونه ابروهای خود را نخ بزنید

نگاه نهایی:

یک زن متفکر با آرایش و ابروی غیرمعمول | ابرو شکاف دختر

شکاف ابرو کمی حالت ظاهری پیچیده ای دارد ، بنابراین انتظار داشته باشید که این کار به آزمایش و خطا نیاز دارد. ضخامت و زاویه شکاف و تعداد شکاف شما 100٪ به اولویت شما بستگی دارد. هرچه برش های ابرو شما بیشتر باشد ، حالت ظاهری شما حالت آهسته تری پیدا می کند. اما محدود کردن شکاف ابرو به فقط یک مورد کافی است تا به شما کمک کند اومف به طور کامل ظاهر خود را تغییر دهید

با استفاده از لایه های کانسیلر که در این آموزش استفاده کرده ایم ، من توصیه می کنم با یک اسپری خوب و ثابت کننده کار را تمام کنید. یک اسپری ثابت کننده به شما کمک می کند تا لایه های آرایش شما ذوب شده و با هم مخلوط شوند. یک اسپری تنظیم کننده آرایش شما را در طول روز ثابت نگه می دارد و از ظاهر آرایشی چهره شما جلوگیری می کند.

این ظاهر آرایش برای برش ابرو بسیار آزار دهنده است و این آموزش آن را برای همه قابل دسترسی می کند! اگر شما زیبایی و زیبایی اولیه خود را می پرستید اما جرات می کنید گاهی اوقات کمی جسورتر عمل کنید ، این مورد برای شما ساخته شده است.

این را به عنوان یک آزمایش دروازه ای برای شکل های مختلف ابرو در نظر بگیرید. وقتی اعتماد به نفس و مهارت خود را جمع کردید ، ریش تراش و قیچی خود را بگیرید و شکاف ابرو را بکشید. یا از این به عنوان نگاهی که می توانید استفاده کنید استفاده کنید و به هر زمان که بخواهید برگردید.

این آموزش فوق العاده آسان باعث افزایش ابروها نمی شود – فقط اعتماد به نفس شما. خواهش میکنم! برو اون شکاف ابرو رو بزن

برای ایجاد شکاف ابرو مصنوعی خود هیجان زده هستید؟ آیا قبلاً برای اصلاح ابروهای اصلاح شده فارغ التحصیل شده اید؟ سفر ابرو خود را با ما در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 18 بهترین ابرو مشهور که تاج On-Fleek را از آن خود کردند
 • روند آرایش تمبر ابرو | 5 نکته ای که باید درباره آنها بدانید
 • 11 آموزش آرایش طبیعی روزمره [Updated 2020]

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *