هر آنچه درباره ابروهای صابون باید بدانیدتا به حال اسم ابروهای صابون را شنیده اید؟ مطمئنم که داری اما واقعاً چیست؟ و آیا ارزش این همه هیاهو را دارد؟ بیایید در مورد صابونی صحبت کنیم که به معنای واقعی کلمه باعث افزایش ابرو می شود.

ابروهای صابونی یکی از جدیدترین روندهای آرایش است. نه ، اجازه ندهید اصطلاح “صابون” شما را فریب دهد. این هک مراقبت از پوست نیست.

در این مقاله:

 • Soap Brows چیست؟
 • چگونه می توانم صابون ها را انجام دهم؟
 • چه موادی را باید جستجو کنم؟
 • آیا این امن است؟
 • ژل ابرو در مقابل ژل ابرو

مرتبط: نحوه ایجاد شکاف کامل ابرو

صابون و چرا ما ژل ابرو خود را می خوابانیم

Soap Brows چیست؟

زنی که ریمل می زند | معنی ابرو

ابروهای صابونی یک روش آرایش جدید است که برای کمک به شما در دستیابی به ابروهای کرکی و پر از پر است.

این یک روش نظافت ابرو است و علیرغم نامی که به شما می دهد ، یک مرحله برای مراقبت از پوست نیست. نه ، شما ابروهای خود را با صابون نمی شوید.

اصل مطلب این است که شما از صابون به عنوان جایگزین ژل ابرو استفاده می کنید.

نتیجه این است که یک جفت ابرو با شانه و مرتب بالا. به لمینیت ابرو فکر کنید اما فقط برای یک روز یا تا زمانی که صورت خود را بشویید. و بعد از یک جلسه ظاهر براق را تازه می کند. برای دستیابی به ابروهای یکدست و مرتب اما کرکی و طبیعی می توانید این کار را انجام دهید.

و برخلاف لمینیت ابرو ، می توانید آن را به دفعات دلخواه انجام دهید. برای این مورد نیز نیازی به کمک حرفه ای ندارید. حتی بهتر ، شما ممکن است در حال حاضر وسایل مورد نیاز خانه را برای مقابله با ابروهای صابون داشته باشید.

اگر رشته های ابرو ضخیم و بی نظمی دارید که به سمت چند جهت هدایت می شوند ، این مناسب شما است. اگر شما آرایش طبیعی به نظر می رسید که نوعی عزیزم هستید و به هیچ وجه می خواهید مرورگرهای اینستاگرام باشد ، پس به دنبال این روش ابتکاری باشید.

با این حال باید بدانید که این یک نوع روش مستقل از ابرو است. ممکن است متوجه شوید که ممکن است مداد ابرو یا ژلی که قبل از استفاده از این روش به ابرو زده اید را از بین ببرد. به همین دلیل ، من عمدتا آن را به زیبایی هایی که از قبل دارای ابروهای پر و ضخیم هستند ، توصیه می کنم.

اما اگر شما یک مداد ابرو دارید که می تواند در برابر صابون مقاومت کند ، پس می توانید قبل از اتمام با ابروهای صابون از آن استفاده کنید.

چگونه می توانم صابون ها را انجام دهم؟

عکس نزدیک از چشم فرد | آرایش ابرو

چنگ بزن صابون، آ قرقره، اسپری تنظیم کننده آرایش، و این در واقع همان چیزی است که شما نیاز دارید.

اگر ابروهای شما بیش از حد رشد کرده است ، ممکن است بخواهید قبل از این کار آنها را مرتب کنید. اما اگر این بخشی از زیبایی شما باشد ، پس این تکنیک پیش از این بالا می رود.

 1. کارشناسان توصیه می کنند که با استفاده از اسپری تنظیم کننده آرایش ، ابروهای ابرو خود را مرطوب کنند. این ، همراه با صابون ، به حفظ ابرو در طول روز کمک می کند.
 2. اسفنج خود را به آرامی از طریق صابون ابرو بچرخانید و فقط مقدار کمی محصول را بردارید. بهتر است کار را با کمی محصول شروع کنید زیرا بعداً در صورت لزوم اضافه کردن آن بسیار راحت تر است.
 3. ابروهای خود را از انتها به انتهای بالا مسواک بزنید ، به آرامی لبه بالایی ابروهای خود را از گوشه داخلی به گوشه خارجی مسواک بزنید. این به شما کمک می کند تا شکل طبیعی ابرو خود را مشخص کرده و در کمی از ابروهای روییده خود سلطنت کنید. اما اگر ظاهر اضافی و نرم و طبیعی را دوست دارید ، می توانید مسواک را به سمت بالا ادامه دهید ، مراقب باشید که رشته های شما به طور طبیعی دنبال کنند.
 4. رشته های ابرو را با قلم مو یا انگشتان فشار دهید تا تنظیم شود و هنگامی که از شکل ظاهری آنها راضی شدید ، آنها را در جای خود قفل کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که شما با یک قرقره مرطوب کار می کنید ، بنابراین ممکن است استفاده بیش از حد از صابون رنگ سفید روی ابروهای شما ایجاد کند. در عوض با دستیابی به یک صابون شفاف می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید. (بعداً در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

مراقب باشید چه مقدار محصول را تحویل می گیرید زیرا ما با یک قرقره مرطوب کار می کنیم و یک محصول سنگین و سنگین ممکن است باعث کف و صابون شدن صابون شود.

چه موادی را باید جستجو کنم؟

صورت زن | آرایش ابرو طبیعی

همه صابون ها مساوی نیستند ، بنابراین توصیه نمی کنم از صابون بدن استفاده کنید.

به جای صابون طبیعی بدن خود یک صابون گلیسیرین انتخاب کنید. گلیسیرین چربی است که از روغن های گیاهی گرفته می شود ، بنابراین گیاهان گیاهی هستند و به طور گسترده ای برای پوست های حساس ایمن هستند.

این صابون همچنین به طور معمول سطح pH کمتری دارد ، بنابراین احتمال حساسیت یا تحریک پوست شما کمتر است. و این نکات قابل توجهی برای پوست حساس است.

خوشبختانه شما می توانید بسیاری از صابون های گلیسیرین را در بازار پیدا کنید که کاملاً شفاف باشند ، بنابراین بهترین مواد بدون بازیگران مخوف سفید را دریافت می کنید.

با رونق محبوبیت صابون های ابرو ، بسیاری از بسته های ابرو صابونی را در خرده فروشی ها پیدا خواهید کرد. اینها صابون هایی هستند که اغلب در قوطی های حلبی کوچک بسته بندی می شوند و ساخته شده اند تا مخصوص ابروهای شما استفاده شوند.

مرتبط: نحوه ابرو بدون هزینه کردن

آیا این امن است؟

چشم زن متقلب محصول در روز آفتابی | آموزش ابرو

تست پچ بزنم؟

اگر نگران داشتن پوست حساس هستید ، توصیه می کنم قبل از این آزمایش پچ تست انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که هر اسپری تنظیم کننده صابون و آرایش استفاده می کنید برای استفاده در پوست خود مناسب است. به خاطر داشته باشید که پوست همه متفاوت است بنابراین ممکن است واکنش متفاوتی نسبت به محصولاتی که توسط همسالان توصیه می شود ، داشته باشد. تست پچ برای صرفه جویی در پوست بهترین راه حل برای این است.

در گوشه کوچکی از صورت خود کمی صابون استفاده کنید. من جایی در امتداد خط فک را توصیه می کنم. اگر در عرض 24 ساعت پوست شما واکنش منفی نشان ندهد ، ممکن است بتوانید استفاده از آن را ایمن بدانید.

اگر پوست شما واکنش منفی نشان می دهد و بثورات ظاهر می شود یا دچار آکنه می شوید ، حرکت کنید! قبل از امتحان یک محصول دیگر ، به پوست خود فرصت دهید تا استراحت کرده و بهبود یابد.

آیا این هک آرایش ضد آب است؟

با عرض پوزش می گویم اگر از صابون روی ابروهای خود استفاده می کنید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که این ضد آب باشد. هنگام تعریق یا قرار گرفتن در معرض آب مراقب باشید زیرا ممکن است صابون روی ابروهای شما ذوب شود و به چشمان شما برسد.

ژل ابرو در مقابل ژل ابرو

عکس نزدیک از زن با سایه چشم صورتی | آموزش ابرو

بسیاری از ژل های ابرو مبتنی بر آب هستند ، بنابراین ممکن است نتوانند عرق بیش از حد یا در معرض آب را تحمل کنند. با این وجود صابون های ابرو به دلیل قوام غلیظ صابون ، محکم تر و مقاوم تر می شوند و باعث می شود که ابروهای شما در جای خود قفل شوند.

سپس دوباره به این حقیقت برمی گردیم که ترکیب صابون ، آب و چشمان شما می تواند یک ترکیب خطرناک باشد. در حالی که من این تکنیک را دوست دارم ، اما ضد آب و هوا نیست. اما در بیشتر روزها ، این به اندازه کافی برای من مناسب است.

کیت صابون ابرو را برای استفاده در ابروها انتخاب کنید زیرا ممکن است حاوی مواد دوستدار پوست با فرمولاسیون ضدآب باشد. اما اگر ریشه های چمن این روش آرایش را ندارید ، حداقل با صابون گلیسیرین شفاف همراه شوید.

به طور کلی ابروهای صابون سریع ، عملی و بسیار مقرون به صرفه هستند. ممکن است به دنبال آزمایش و خطا برای آرایش ابرو رنگ آمیزی شود که با ابروهای صابون شما مطابقت داشته باشد ، اما نتایج باید الهی باشد. و اگر شما با ابروهای ضخیم و شاداب موهبت می کنید ، پس این یکی بی فکر است!

در دنیای آرایش امروز که مردم در حال یافتن راه های بیشتر و بیشتر برای استفاده از آرایش هستند ، ابروهای صابون یکی از نوآوری های خوشایند است!

آیا به اندازه ما از ابروهای صابون هیجان زده اید؟ آیا روند ابرو صابونی باعث شده شما به فکر تغییر شکل در کل آرایش خود باشید؟ داستان های خود را با ما در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 18 بهترین ابرو مشهور که تاج On-Fleek را از آن خود کردند
 • روند آرایش تمبر ابرو | 5 نکته ای که باید درباره آنها بدانید
 • 13 مارک آرایشی متعلق به سیاه که مطمئناً دوست خواهید داشت

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *