13 ایده شیک Pixie Bob برای کوتاه کردن مو در این فصلمدل موی pixie bob برش مناسب برای استقبال از فصل جدید است! تازه ، شیک و به معنای واقعی کلمه عالی است. اما در عین حال ممکن است ترسناک باشد. یا آن؟

باب پیکسی نوعی مدل موی کوتاه است – ترکیبی بین پیکسی فوق العاده کوتاه و یک باب کوتاه گوش و یا فک. مدل موی حاصل یک باب چیده یا لایه لایه خواهد بود ، مناسب برای کسانی که بدنبال حجم و شستشوی لباس هستند.

پیمایش را برای تنها سبک الهام بخش مورد نیاز در این فصل ادامه دهید!

مرتبط: 27 مدل مو کوتاه در 10 دقیقه یا کمتر

مدل موی Pixie Bob برای طراوت بخشیدن به ظاهر بهار / تابستان 2021

1. مینی بنگ با پیکسی باب

عکس زن پیراهن زرد پوشیده | برش پیکسی

مدل موهای Pixie Bob معمولاً هاله ای خنک و خشن دخترانه دارند. اگر این حال و هوای شما نیست ، من از شما دعوت می کنم که حتی در دختران با قد پیشانی کوچکتر ، انفجارهای کوچک اضافه کنید.

عرض چتری های شما کاملاً به اولویت شما بستگی دارد ، اما من به شما توصیه می کنم در این مورد به آرایشگر خود اعتماد کنید. ممکن است آرایشگر شما موهای چتری را پیشنهاد کند که مناسب فرم صورت یا اندازه پیشانی شما باشد.

اگر صورت شما کاملاً کوچک است ، ممکن است موهای چتری پهن تر به نظر شما بیایند و حتی ممکن است جذابیت زیبایی به ظاهر شما اضافه کنند. چهره های گسترده تر ممکن است از انفجارهای کوچک با عرض کمتر که می تواند صورت شما را تا حدودی تغییر شکل دهد ، بهره مند شوند.

2. مواج و مبهوت

تعطیلات ساحلی مد شهر | مدل موی پیکسی

بله ، زیبایی هایی که موهای مواج دارند هنوز هم می توانند مدل موی پیکسی باب را کنترل کنند و از بین ببرند. در واقع ، این ممکن است یک راه عالی برای رام کردن وز وز و سلطنت در حجم باشد ، خصوصاً اگر رشته های ضخیم خاصی دارید.

یک رنگ تازه یا برقی مانند پلاتین ممکن است ظاهر آهسته را عمدی و بخشی از سبک جلوه دهد. حتی ممکن است با این یکی از موهای تخت راحت شوید!

3. باب با حاشیه های حاشیه ای

مبارک زن مد جوان پیکسی | مدل موی پیکسی

لایه ها و پشته های پیکسی خود را به حداقل برسانید و با موهای حاشیه ای بروید. اوایل دهه 2000 مدل موهای خود را به مدل مو پیکسی باب تبدیل می کند تا احساساتی عاشقانه ، دختر از همسایه را به مدل موهای دخترانه دیگری اضافه کند.

این برای زیبایی هایی که موهای صاف دارند و به تاج خود احتیاج به حجم بیشتری ندارند بسیار مناسب است. این موی شستشو و سایشی عالی است که به ندرت به محصولات مو برای رام کردن و نگهداری نیاز دارد.

اما اگر موهای صاف دارید ، اما با رشته های بسیار ظریف یا نازک ، مدل مو بعدی است آی تی.

4. موی بسته Pixie Bob

زن جوان زیبا مدل کوتاه قهوه ای کوتاه | مدل موی پیکسی

برای دختران که رویای حجم دارند ، این حجم فوری در مدل مو است – بدون محصول! و برای دخترانی که رویای خود را با رنگ فنی می بینند ، هایلایت ها و نورهای کم نور همچنین می توانند به شما در رسیدن به توهم حجم کمک کنند.

اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، با سایه شکلاتی با هایلایت های کاراملی شروع کنید تا در واقع لایه ها و لایه ها را نشان دهید. یک ترکیب رنگی کلاسیک که روی مدل موی مدرن اعمال می شود ، سبکی بسیار ظریف را ایجاد می کند.

5. برگشت به عقب

زن جوان و خوش تیپ بلوند چشم دودی | برش پیکسی

موهای خود را با ژل حالت دهید و با یک شانه دندانه پهن یا انگشتان خود را به عقب شانه کنید. مدل موی pixie bob ممکن است سبک معمولی ، سرگرم کننده و تحریک آمیزی داشته باشد ، بنابراین یک نگاه خسته به عقب می تواند به سلطنت آن کمک کند و آن را زیبا و رسمی کند.

منظور من از تطبیق پذیری این است. نگاه مرطوب و به عقب کشیده شده در یک باب پیکسی ، مدل مو را به یک جلا تبدیل می کند بدون اینکه هیچ یک از سبک ها و لبه های آن را قربانی کند.

6. پلاتین Pixie باب

موهای کوتاه کوتاه زن بلوند زیبا | برش پیکسی

موهای خود را به سایه پلاتین خنک تبدیل کنید تا این ظاهر پانک را به حالت برقی درآورد. این سایه همچنین می تواند به شما کمک کند تا ظاهر نرم تری داشته باشید ، به خصوص اگر یک سبزه با موهای سیاه هستید. اما در عین حال ، هیچ چیزی در مورد این رنگ وجود ندارد که می گوید “دختر در مضطر”.

به طور مرتب از شامپوی بنفش استفاده کنید تا رنگ شما برنز یا زرد نشود. با استفاده روزانه یا یک هفته ای از آن شروع کنید ، سپس هفته ای یکبار کوتاه کنید در غیر این صورت موهای شما بنفش می شود.

7. پاستلی صورتی پیکسی

دختر جوان زیبا موهای کوتاه | مدل موی پیکسی

پلاتین – آنجا بوده ام ، این کار را انجام داده اید ، درست است؟ بنابراین بیایید یک درجه آن را با رنگ صورتی پاستلی در سایه های متضاد قرمز و یاسی بنویسیم.

موس را روی موهای مرطوب و حوله ای بزنید و موها را به پهلو تقسیم کنید. این یک موج حجیم در یک طرف ایجاد می کند و می تواند باعث شود موهای شما صاف نشود به ویژه برای زیبایی هایی که موهای صاف و نازکی دارند.

مرتبط: 19 مدل موی Pinterest آسان برای تابستان

8. داغ و آشفته

پرتره زیبایی مدل بور مدل کثیف | موی کوتاه

اگر شما از نوع شخصی هستید که موهای نامرتب و ژولیده ای را دوست دارید ، پس pixie bob برای شما مناسب است! موهای خود را در کناره ها کوتاه کنید ، اما قسمت میانی را طولانی نگه دارید. صبح تنها کاری که باید انجام دهید این است که موم را از بین موهایتان عبور دهید و آن را بکشید و آن را حالت دهید ، تا جایی که دوست دارید بدست آورید.

حالت دادن به موهای شما هرگز بیش از 10 دقیقه طول نخواهد کشید و بیش از صد سنجاق بابی را شامل می شود. مدل موی pixie bob این کار را انجام داد.

9. مدل موی جلدی Pixie Bob

زن مد زیبا مدل موی کوتاه مستقیم | کوتاهی مو

در یک عروسی شرکت می کنید ، اما موهای شما آنقدر بلند نشده که بتواند یک نان بند شود؟

این ظاهر قسمتهای برابر زنانه و موخوره و 100٪ است آی تی دختر تایید شده! خواهید فهمید که وقتی موی سر pixie bob را بزنید و آن مو و اسپری سبک وزن بهترین دوستانتان خواهند بود. جایی که موهای خود را جدا می کنید تغییر دهید ، آنها را به گونه ای دیگر حالت دهید ، و متوجه می شوید که یک باب پیکسی بیش از یک مدل مو کوتاه دارد.

10. Pixie شسته و رفته برای چهره های کوچک

بانوی جدی که نزدیک دیوار ناصاف تنها ایستاده است | مدل موی پیکسی

اگر صورت کوچکی دارید که با یک قاب ریز جفت شده است ، من معمولاً توصیه می کنم از داشتن موهای پشمالوی کاملاً واضح استفاده کنید ، به خصوص اگر موهای ضخیم و بی نظمی دارید.

پیکسی زیبا که با مقدار واکس به اندازه یک نخود صیقل داده شده است ، یک زیبایی عالی برای زیبایی های کوچک است. این صورت را به خوبی قاب می کند و باعث می شود موهای شما بزرگتر از بدن به نظر نرسد.

11. مدل موی Pixie Bob پرتاب شده و مواج

عکس پرتره از یک زن با کت سیاه | موی کوتاه

مدل موی کوتاه دختر فرفری تایید شده است ، باور کنید یا نه. اگر از تلاش برای رام کردن موهای فر و موی سر خسته شده اید ، مدل موی پیکسی باب را امتحان کنید.

در حقیقت ، من به دختران فرفری که سالها به لباس خود آسیب وارد کرده اند ، یک مدل مو کوتاه توصیه می کنم. به این فکر کنید که یک تنظیم مجدد مراقبت از مو است.

موهای شما برخلاف پوست شما به راحتی از بین نمی روند. تنها راه احیای تارهایتان این است که آنها را خرد کنید و اجازه دهید به طور طبیعی رشد کنند. این مدل مو می تواند به شما کمک کند تا هنگام استفاده از آن دوباره تنظیم کنید و آن را رام کنید.

12. 50s Curls Pixie Bob

تکیه دادن به پیانو | موی کوتاه

این همچنین یک مدل موی عالی برای زیبایی هایی است که دارای فرهای بزرگ و گرد هستند. برای ریز کردن موها ، روزهای شامپوی خود را با کرم مخصوص حلقه زدن استفاده کنید.

لب قرمز احساس متفاوتی را ایجاد می کند که هیچ رنگ دیگری نمی تواند بدست آورد.

13. رمانتیک پیکسی باب برای موهای فرفری

زن جوان متفکر شیک پوش نزدیک دیوار ایستاده و به پایین نگاه می کند | موی کوتاه

من عاشق سبک های دخترانه ساده و فرانسوی هستم. این بسیار بی دردسر است ، اما کاملاً زیبا و به خوبی در کنار هم قرار گرفته است.

برای دختران با موهای موج دار و موج دار بسیار مناسب است ، اما اگر موهای صاف دارید می توانید به تنهایی آن ها را فر کنید. انفجارهای کوچک کوچک به شخصیت بخشیده و جلوه ای از دختر درب منزل می دهد.

مدل موی Pixie Bob به طرز شگفت انگیزی همه کاره است و متناسب با تمام سنین و انواع موها است. شما می توانید با استفاده از مدل pixie ، پشته ها یا لایه های مد موجود در خود را ایجاد کنید تا موهای پر و سالم ایجاد کنید. اما اگر در کوتاه رفتن تردید دارید ، باب موهای شما را در یک طول راحت نگه می دارد.

علاوه بر گره زدن هیچ کاری نمی توانید با یک مدل موی pixie bob انجام دهید. اما از نظر سبک ، شما خیلی قربانی نمی کنید زیرا باب پیکسی تمام سبک و نگرشی است که شما برای کار کردن هر لباس لازم دارید.

اگر چیزی می خواهید که بتواند در عرض پنج دقیقه یا کمتر از حالت اولیه و مناسب به پرنسس پانک برسد ، خرد کردن را در نظر بگیرید.

متقاعد شده که خرد کنید؟ به ما اطلاع دهید که کدامیک از الهامات pixie bob در بخش نظرات زیر باعث برش شده است! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 15 مدل موی چاپلوس برای زنان مسن | آموزش های آرایش
 • 7 بار دمی لواتو موهایش را باب کرد
 • 13 مارک آرایشی متعلق به سیاه که مطمئناً دوست خواهید داشت

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *