13 مارک آرایشی متعلق به سیاه که مطمئناً دوست خواهید داشتمارک های آرایشی متعلق به سیاه و سفید دنیای زیبایی را طوفانی کرده اند. آنها رنگ مورد نیاز اتاق هیئت مدیره و کیت های زیبایی ما را تزریق می کنند.

تصدیق وجود آنها یک چیز است ، و ایجاد فضایی برای پوچی در آنها چیز دیگری است.

بنابراین در اینجا نمونه های آرایشی مارک های آرایشی متعلق به سیاه و سفید که به ارزش یک نمونه مورد آزمایش قرار گرفته است ، آورده شده است.

مرتبط: مارک های آرایشی بدون ظلم و ستم که می توانید به آنها اعتماد داشته باشید که از بهترین کیفیت قفسه ها هستند

مارک های زیبایی متعلق به سیاه و سفید ما از آنها هیجان زده هستیم

1. آزمایشگاه های پت مک گرات (مارک آرایش سیاه متعلق به رئیس برنده جایزه)

برس آرایش قهوه ای روی عکس میز سفید | بهترین مارک های آرایش در جهان

ملکه الیزابت دوم پت مک گرات را به عنوان عضوی از امپراتوری انگلیس لقب داد. او آن نوع رئیس است.

به سرپرستی ملکه رنگ و آرایش گرایش خود ، پت مک گرات در سال 2015 آزمایشگاه های پت مک گرات را ساخت. قبل از اینکه مارک همنام خود را شروع کند ، روح و چشم انداز مارک های لوکس لوازم آرایشی برجسته امروز را دمید.

او همچنین با مهارت آرایش خود بسیاری از باند ها را مورد لطف قرار داده است و به همان اندازه مدل هایی که در آن قدم می گذارند مورد استقبال قرار گرفته است. پت همچنین در کمپین های تبلیغاتی با بسیاری از مارک های لوکس همکاری کرده است و دیدگاه خود را برای تولد مفاهیم هیجان انگیز جدید انتقال می دهد.

او قبل از اینکه به عنوان مغز آرایش امروز تبدیل شود ، به عنوان یک آرایشگر کار خود را آغاز کرد. آرایش وسواس او است و مارک شخصی او بیانگر دید و خلاقیت او است.

این مارک بیشتر به خاطر پالت های سایه چشمشان معروف است. هر کدام در یک ظرف لوکس و سنگین بسته بندی شده اند. و در داخل منحصر به فردترین ، چشم نوازترین و رنگدانه های ربایی که همیشه چشم خود را بر روی آن قرار می دهید.

2. نانوایی زیبایی

سه برس آرایش بالای پودرهای جمع و جور عکس | مارک های برتر آرایشی و بهداشتی در جهان

ترمه نیکول بعد از یک دوره سخت سرطانی ، Beauty Bakerie را در سال 2011 شروع کرد. این امر باعث شد تا وی در مورد چیزهایی که ما در بدن خود قرار می دهیم هوشیارتر باشد و این بخشی از فعالیت Beauty Bakerie بوده است.

این مارک تجاری است که دقت کافی را در تولید محصولات با کیفیت فقط با بهترین مواد تشکیل دهنده انجام می دهد. و همچنین کارهای زیادی برای شیرین کردن زندگی کسانی که با بسته بندی خلاقانه آنها روبرو می شوند انجام می دهد.

وی همچنین خانه های شکر را در سال 2016 تأسیس کرد تا خانه های کودکان بی سرپرست را تأمین کند.

بسته بندی را به راحتی شبیه کالاهای پخته شده و شیرینی می شناسید. مورد علاقه شخصی من؟ پودر تنظیم کننده! بسته بندی و محصول باید برای خرید پر از سر و صدا شود.

3. Juvia’s Place (نام تجاری آرایش مورد علاقه سیاه و سفید فرقه)

برس آرایشی روی کیس | مارک های آرایشی بین المللی

این مارک در هر فروشگاه آرایشی است که تا به حال به آن مراجعه خواهید کرد. و همیشه بالای قفسه است.

رنگدانه های چشم (و محل Juvia به مقدار زیادی وجود دارد) ، گربه – همه آنها از مصر باستان شروع شده اند. Juvia’s Place – اگر از روی بسته بندی متوجه نشوید – از همه زنانی که در آفریقا سلطه دارند الهام گرفته شده است.

این برند با سنت آفریقایی و تکنولوژی روز هدایت می شود تا بیشترین سرزندگی و رنگدانه های زمین را به ما ارائه دهد.

Juvia’s Place زرادخانه آرایش کاملی را ارائه می دهد ، اما بیشتر به خاطر پالت های سایه چشم شناخته می شود. این پالت در 6 ، 9 یا 12 آمده است و او در اندازه قابلمه ها نیز بخیل نیست.

یک ملکه فقط باید یک بار برس خود را فرو کند.

4. بی سیمون زیبایی

عکس برس آرایش | بهترین مارک های آرایش 2019

B. Simone یک یوتیوب با نام تجاری خود ، B. Simone Beauty ، صاحب تجارت شده است.

این برند در درجه اول محصولات لب مانند براق کننده ها ، لیپی های مات و آسترها را ارائه می دهد. وی به عنوان یک مشهور در YouTube ، کالاهای شخصی خود را نیز در وب سایت خود ارائه می دهد.

ب. سیمون بیوتی دارای محصولات با کیفیت و قیمت های رقابتی است. بسته بندی همچنین فریاد لوکس بودن و بافت کره را می دهد!

5. نوار لب

پالت آرایش با آینه | محصولات برتر آرایش

ملیسا باتلر ، بنیانگذار The Lip Bar ، بانویی رئیس است که با انعطاف پذیری ساخته شده است. پس از یک تلاش ناموفق برای به دست آوردن سرمایه گذاری در Shark Tank ، او با The Lip Bar ادامه داد.

آنها دارای یک مسابقه چهره شما می توانید در سایت انجام دهید ، بنابراین تطبیق سایه از گذشته است. TLB طیف کاملی از محصولات آرایشی و برخی از محصولات قهرمان را که هیبریدی برای مراقبت از پوست هستند ، ارائه می دهد.

Fresh Glow Bronzer + Blush Duo آنها دارای چنین رنگدانه های غنی و زنده ای است ، حتی در عمیق ترین رنگ های پوست نیز قابل مشاهده است.

6. Fenty Beauty (مارک آرایشی متعلق به مشکی که سریع به فروش می رسد)

پالت سایه چشم مشکی روی عکس میز سفید | مارک های برتر آرایش در جهان

مارک های آرایشی متعلق به مشکی فقط سایه های عمیق را برآورده نمی کنند. بلکه این پیش فرض را تبلیغ می کنند که آرایش برای همه مناسب است و باید باشد.

بد گال ریری خود تعریف جدیدی از شمول در صنعت زیبایی دارد. بنیاد Pro Filt’r آنها به اندازه 50 سایه دارای یک سایه است. (زیرا 40 سایه ای که آنها با آن شروع کردند کافی نبود.)

مارک تجاری ، از آغازگر صورت گرفته تا بمب های براق ، کل آنچیلادا را ارائه می دهد.

از هایلایترهای پرفروش و برنده جایزه Killawatt Freestyle آنها غافل نشوید. هر زن ، هر چقدر رنگ پوست عمیق یا کمرنگ باشد ، مانند یک زن بد بدل به یک غواص تبدیل می شود.

7. زیبایی اووما

لوله ریمل مشکی | بهترین مارک های جدید آرایش

Uoma Beauty همه را به قبیله زیبایی خود دعوت می کند.

شارون چوتر ، بنیانگذار نیجریه ای ، مقیم لندن ، Uoma Beauty را ایجاد کرد. او “ارزش قبیله” ، “ارزش بیان” ، “فراگیری” و “عصیان زیبایی” را به عهده “قبیله توانمند” می گذارد.

فروشگاه آنها بگویید چه! بنیاد ، برنده جایزه بهترین زیبایی Allure 2020. این فونداسیون با فناوری Biomimicry خود تهیه شده و جلدی مات مانند پوست و زنده را ارائه می دهد. برای اینکه واقعاً تفاوتهای منحصر به فرد ما را جشن بگیریم ، پایه های آنها در شش فرمول منحصر به فرد وجود دارد که نیازهای خاص گروههای مختلف رنگ را برآورده می کند.

مهم نیست که “Skin Kin” شما ، Uoma Beauty چیزی برای شما دارد. چه قبیله زیبایی است.

مرتبط: 15 بهترین مارک مراقبت از پوست وگان و پاک که از آنها نمی دانید

8. لوازم آرایشی IMAN

پودر قهوه ای روی صفحه سرامیکی سفید | بهترین مارک های آرایش 2020

لوازم آرایشی IMAN که توسط خود سوپرمدل ایمان تاسیس شده است ، فقط یک مارک آرایشی متعلق به سیاه پوستان نیست. این ماده از 100٪ زن ، 85٪ سیاه پوست تشکیل شده و دارای 100٪ تعهد به زنان است.

پودرهای Luminous Foundation را که دارای امتیاز بالایی هستند ، در آمازون خریداری کنید. هر یک از سایه های درخشان آنها پوشش کاملی را با یک پوشش شفاف و مانند پوست ارائه می دهد.

9. لوازم آرایشی منتت

مجموعه لوازم آرایش مختلف | لیست مارک های آرایش

کیفیت و برابری – این همان چیزی است که Mented Cosmetics برای عاشقان زیبایی مانند خود شماست.

کی جی میلر و آماندا جانسون ، بنیانگذاران Mented Cosmetics ، این مارک تجاری را ایجاد کردند تا مطمئن شوند هرکسی سایه رژ لب برهنه خود را به دست می آورد. از آنجا که هر زیبایی سزاوار آن است.

(Pig) Mented Cosmetics طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد و به شما آرایش چشم می بخشد.

Skin by Mented stick Foundation آنها را بررسی کنید – بهترین محصول فروش آنها با پنج ستاره از 900+ بررسی. این گیاه وگان ، ضد حساسیت ، بی رحمی و آزمایش شده توسط متخصص پوست است. و طرفداران در حال رشد آنها از پایان طبیعی و آسان برای سر خوردن ، کامل شدن و طبیعی قدردانی می کند.

10. Danessa Myricks Beauty

برس آرایش و برس آرایش | مارک های حرفه ای آرایش

Danessa Myricks یک آرایشگر خودآموخته است که خلاقیت و هنرمندی او به دلیل نیاز به مدبر بودن به وجود آمده است. او با منابع محدود یاد گرفت که چگونه از طریق تکنیک ها و نوآوری های مختلف از هر محصول بیشترین بهره را ببرد.

کرم رنگ 24 ساعته Colorfix و Colorfix Neon خود را خریداری کنید ، همچنین یکی از برندگان جایزه زیبایی Allure 2020 است. از آنها به عنوان آرایش گونه ، لب ، یا آرایش چشم به صورت ایستاده استفاده کنید. حتی می تواند به عنوان پایه آرایش ضد آب برای آرایش 24 ساعته واقع شود.

چه کسی عاشق آرایش چند وظیفه ای نیست؟

11. مورد مداد رنگی

رژ لب های رنگی متنوع | مارک های اصلی جریان آرایش

صحافی ، یک جعبه مداد رنگی سنگین و یک کیف مداد پر از ابزار نوشتن. این بیش از آنکه در مدرسه باشد ، من را به یاد پرونده مداد رنگی می اندازد.

Supa (معروف به Raynell Seward) به یاد ماندنی ترین و خلاقانه ترین بسته بندی را با الهام از مداد رنگی ایجاد می کند. (و تقریباً همه چیزهایی که در کیف مدرسه خود پیدا می کنید.)

جعبه مداد مداد رنگی آنها را بررسی کنید ، که به شما الهام می دهد تا با هر رنگ بازی کنید. آنها بسیار زرق و برق دار رنگی هستند ، اما بدون نتیجه. آن را با آغازگر Eye Glue Stick iShadow خود جفت کنید تا ظاهری با ارزش یک کلاس داشته باشد.

12. لوازم آرایشی ورا مور

آرایش دخترانه مد | بهترین محصولات آرایش در تمام دوران

ورا مور ، بازیگر نقش اول زن زیبایی ، وقتی تجربه را تجربه کرد که مارکهای کافی برای زنان رنگین پوست تهیه نمی شود ، نام تجاری را شروع کرد.

این مارک طیف کاملی از محصولات از رژ لب ، پایه و حتی لاک ناخن را ارائه می دهد. آنها همچنین از محصولات مراقبت از پوست شامل مواد پاک کننده آرایش و لایه بردارهای شیمیایی استفاده می کنند.

13. Black Opal Beauty (مارک آرایشی متعلق به جدید Blacked)

پودرهای فشرده شده روی سطوح سفید و بژ | لیست مارک های گران قیمت

حتی قبل از اینکه دزیره راجرز و میبری مک کی ساک به ترتیب به عنوان مدیر عامل و رئیس جمهور در سال 2019 وارد شوند ، Black Opal Beauty از بهترین محصولات آرایش پنج ستاره با قیمت رقابتی چشم پوشی کرده است.

محصولات BLK / OPL TRUE COLORS Skin Perfecting Stick Foundation SPF 15 را بررسی کنید. این ماده با رنگدانه های رنگی تنظیم کننده پوست طراحی شده است که در 100٪ از زمان کار شما بدون نقص است.

این آموزش ویدئویی سریع در مورد رژگونه را از نظر رنگ پوست های عمیق بررسی کنید:

همه زیبایی ها قدرت رنگ را هم در پالت های آرایش ما و هم در اتاق تابلو درک می کنند. این منحصر به فرد بودن در هر رنگ است که بهترین ها را در هر یک از ما به وجود می آورد. این تضاد بین تن های مختلف است که زیبایی را برای کل بسته بندی به ارمغان می آورد.

آرایش شما ممکن است تک رنگ باشد ، اما رهبران مارک لازم نیستند.

آیا یکی از موارد دلخواه زیبایی فعلی خود را در این لیست مشاهده کردید؟ یا آیا مارک های مورد علاقه فرقه شما را که متعلق به آرایش سیاه هستند از دست ندادیم؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • مارک های زیبایی مورد علاقه Cult که باید امتحان کنید (اگر هنوز آن را انجام نداده اید)
 • 15 شرکت الهام بخش از زنان در صنعت زیبایی
 • چگونه موهای خود را بدون سشوار خشک کنید

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *