15 روش پر زرق و برق برای پوشیدن یک آستر گرافیکیخط چشم در آستانه دریافت نمودار این 2021 است.

این برای زیبایی هایی است که درام بیشتری نسبت به چشم های دودی زرق و برق دار می خواهند. یا شاید چیزی شدیدتر از چشم گربه ای کلاسیک.

به جستجوی ظاهر آسترهای گرافیکی ادامه دهید که باعث می شود کلئوپاترا از قبرش برگردد.

مرتبط: به نظر می رسد آرایش خط چشم 14 رنگی که باید امتحان کنید

Graphic Liner به نظر می رسد سایه چشم خود را می ریزید

1. آستر گرافیکی Wispy

آرایش خط چشم کلاسیک چشم زن ماکرو زیبا | آسترهای گرافیکی

بهترین ظاهر آستر گرافیکی ، ظاهری است که به بهترین شکل سبک و شکل چشم شما را منعکس کند.

چیزی که به اندازه یک خط نازک در یک خط مس فلزی دست کم گرفته شود ، می تواند به همان اندازه بدست آورد اومف به عنوان یک سایه چشم دودی.

این نگاه را به عنوان دروازه ای برای ورود به خطوط گرافیکی در نظر بگیرید.

2. کمی تکان دهنده

 

زن با رژ لب قرمز و عکس ریمل مشکی | آسترهای گرافیکی

آیا شما نوع خجالتی هستید؟ جای نگرانی نیست این نجوا از یک آستر گرافیکی طوری طراحی شده است که با شستشوی رنگی و روشنایی ، حداکثر تأثیر را به شما می دهد. هدف این است که با جزئیات ظریف به ظاهر خود علاقه نشان دهید.

بال چشم گربه ای خود را با یک آستر ژل متالیک به پایان برسانید. برای روزهایی که دوست ندارید سایه چشم بزنید اما همچنان می خواهید زرق و برق و زرق و برق را به ظاهر آرایش چشم خود اضافه کنید بسیار عالی است.

اگر برای آستر گرافیکی خود از سایه مات روشن تری استفاده می کنید ، مراقب باشید که آستر مشکی روی هم قرار نگیرد زیرا ممکن است بال شما را قطع کند.

عاشق ایده بال درخشان هستید؟ برای رنگ آمیزی روی آستر مشکی خود از سایه چشم و برس خط چشم نازک استفاده کنید. این همچنین به شما اطمینان می دهد که آستر شما با درایت و نرمی باقی می ماند.

3. آستر قبیله ای

عکس زیبایی استودیو زیبایی گرافیک سیاه | خط چشم گرافیکی

گرافیک بگیرید ، قبیله ای شوید. این ظاهر آستر گرافیکی حتی برای چشمهای کلاه دار نیز بی نظیر است.

برای ایجاد اشکال تیز و هندسی از آستر مایع استفاده کنید. آستر ژل آن را به زیبایی پر می کند تا ظاهری محکم ایجاد کند. حاشیه ای را مشخص کنید که به بهترین وجه خط چشم شما را برجسته کند یا فرم چشم خود را از نو بسازد. اگر چشمان شما پایین است ، یک بال بالا و پایین گوشه خارجی چشم خود اضافه کنید و آن را به سمت بالا بکشید.

اگر چشمان شما از هم دور است ، نقطه کانونی کارهای هنری آستر خود را به سمت گوشه داخلی چشم خود طراحی کنید. در مقابل ، اگر چشمان شما به هم نزدیک هستند ، نقطه کانونی نگاه خود را در گوشه خارجی چشم قرار دهید. این کمک می کند تا تعادل در چشمان شما ایجاد شود. همین ترفند برای سایه چشم هم جواب می دهد.

4. چشم قرمز

آرایش خط چشم گرافیکی نئون دختر زیبا و لب های صورتی قرمز قرمز داغ | ست آستر گرافیکی

هنگامی که یک بوش مایع و یک لایه ژل در دست دارید ، نیازی به سایه چشم ندارید. این یک چرخش مدرن 2021 به خط چشم روباه است که ما در سال 2020 بسیار دوست داشتیم.

روی بالهای رو به پایین در گوشه داخلی چشم خود بکشید. مستقیماً بالای خط مژه در گوشه داخلی روی درب های خود قرار دهید. پس از رسیدن به وسط ، آستر خود را بلند کنید تا کمی شناور شود. فضای منفی را مانند آنچه معمولاً با چشم گربه انجام می دهید پر نکنید.

خط چشم نئون را بگیرید و زیر خط مژه پایین چشم گربه ای معکوس بکشید. تضاد رنگی بین خط چشم نئون و آستر مشکی ، بلند کردن آستر روباه شناور شما را مشخص می کند.

آرایش چشم ظاهری ملایم دارد؟ با چند کشیدن ریمل مژه و ابرو را تمام کنید تا باز شود و توجه شما را جلب کند. با استفاده از لنزهای تماسی با رنگی در طیف مقابل خط چشم نئون ، ظاهر خود را مرتب کنید. برای مراجعه به چرخ رنگ مراجعه کنید.

5. بال دوتایی

ماکرو زیبا شات مد چشم زن آرایش خط چشم سیاه | بهترین آستر گرافیکی

آستر بال را طبق معمول بکشید. آن را به سمت بالا بچرخانید ، سپس به سمت پایین بکشید. دو خط باید یک شکل V ایجاد کنند. یک خط نازک در امتداد خط مژه پایین خود بکشید و آن را با بال دوم پایین خود وصل کنید.

برای دستیابی به خط چشم خط روباه ، حتما گوشه های داخلی خود را مشخص کنید.

این نگاه کم استایل فریاد می زند ، بنابراین احساس راحتی کنید و بدون سایه یا کاذب بروید.

6. حسادت سبز

عکس بالا با مخزن سفید | آستر گرافیکی به نظر می رسد

بهترین روش برای به حداکثر رساندن OOTD شما؟ آرایش خود را با یک ظاهر تک رنگ با لباس خود هماهنگ کنید! رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را هم در لباس و هم در آرایش خود بگنجانید.

نئون رفت؟ آرایش صورت خود را طبیعی نگه دارید. رژگونه را رها کنید و در عوض روی کانتورینگ تمرکز کنید. روی مقداری براق کننده لب با کشش بالا بکشید و آن را یک روز صدا بزنید.

7. آستر گرافیکی Cleopatra

خط چشم خط چشم سکسی طلایی | ظاهر بوش گرافیکی

به نظر می رسد سایه شب عصر دودی 2000s است. سال 2021 است! خورشید سایه های چین سیاه را غروب کرده است ، بنابراین این ظاهر جدید عصرانه را امتحان کنید.

روی آستر گربه خود بکشید ، به سمت بالا و بیرون حرکت کنید ، سپس آن را برگردانید. در امتداد چین خود خطی را ردیابی کنید. چین شما فاصله ای بین استخوان مداری و کره چشم شما است. به شکل کره کره چشم و محلی که پلک شما غوطه ور است احساس کنید – این چین و چروک شما است.

اگر گلدان سایه چشم متالیک دارید ، آن را روی فضای بین آسترهای خود نقاشی کنید. اگر می خواهید یک خیره کننده را نرم کنید به شما کمک می کند ظاهر عاشقانه و زنانه تری داشته باشید. نیازی به افزودن رنگ سایه بیشتر نیست زیرا خط چشم گرافیکی شما همه ابعاد را از قبل ارائه داده است.

مرتبط: اشکال مختلف چشم برای استفاده مناسب از آرایش

8. Duo-Color Graphic Liner

ماکرو زیبا شات چشم زن آرایش خلاق آسیایی | خط چشم گرافیکی کلاه دار

پیش از آن با یک آستر گرافیکی دو رنگ.

خط چشم معمول خود را با رنگ مشکی یا سایه تیره دیگری که دوست دارید ، بکشید. بعد ، با یک آستر رنگی دیگر ، یک خط دیگر را روی خط اول خود روی درب بکشید. سپس بال را در زیر خط اول بکشید. باید در گوشه داخلی چشم شما نازک تر و تا انتها ضخیم تر باشد.

زیر خط مژه پایینی خود سایه سایه چشم عمیقی بزنید. این به هم آمیختن آسترها و انسجام بیشتر کمک می کند.

این مورد ممکن است با آزمایش و خطا هم با محصول و هم با روش انجام شود. محصولات آستر با هم تداخل دارند ممکن است آرایش چشم شما را لکه دار یا پاک کرده و رنگ محصولات شما را خراب کنند. بنابراین برای این ظاهر ، ما توصیه می کنیم که دور آسترها را بکشید تا روی آنها.

9. زیبایی شعله ور

ماکرو زیبا چشم زن آرایش خط چشم زرد روشن | آموزش خط چشم گرافیکی

این نگاه آنها را شوکه خواهد کرد.

سایه های پاستلی یا رنگ های روشن مانند زرد ممکن است شما را از بین ببرد. با استفاده از آن ، آستر نازک مشکی را در امتداد خط مژه فوقانی خود بمالید تا فرم چشم خود را حفظ کرده و مشخص کنید.

آیا می خواهید آن را عاشقانه نگه دارید؟ از آستر مشکی رد شوید و جعلیات wispy اضافه کنید و با ابروهای پر از گل تمام کنید.

اگر از رنگهای جسورانه و غیرطبیعی استفاده می کنید (نه صورتی یا قهوه ای) ، فقط کمی برنز و کانتور را بکشید. اگر اطمینان ندارید که می توانید با آرایش چشم خود مطابقت داشته باشید ، می توانید رژ و رژ لب را کنار بگذارید.

10. پاپ رنگی

زن با آرایش چشم | آستر گرافیکی رنگارنگ

آیا آرایش چشم شما خیلی تیره به نظر می رسد؟ یک تکه رنگ و یک پیچ و تاب مدرن با ظاهر آستر گرافیکی اضافه کنید!

یک خط سفید را در امتداد چین خود بکشید ، سپس آن را مانند گوشه بیرونی خود بچرخانید. بعد رنگ را روی یک رنگ متضاد زیر آن بکشید تا به آن علاقه اضافه کنید. سایه پایه خود را روی آستر گرافیکی خود مخلوط کنید.

سایه براق کننده شامپاین باعث ترکیب شدن و ترکیب دو رنگ با هم می شود. جعلی های کرکی درام را به ظاهری جذاب و جذاب اضافه می کند.

11. زیبا در پاستل

زن آسیایی با خالکوبی | خط چشم گرافیکی به نظر می رسد

سایه ها را به طور کامل فراموش کنید و یک چشم گربه ای ضخیم را با یک ژل مات مات در سراسر درب خود بمالید – حتی لازم نیست سیاه باشد. نوک بال شما باید با انتهای ابرو مرتب شود. سپس بال را طوری زاویه دهید که به نظر می رسد مانند امتداد خط مژه پایینی شما باشد.

برای تکمیل ظاهر ، زیر خط مژه خود سایه روشن تری بزنید.

این ظاهر تیز به خوبی با ابروهای پر تنش و برخورد زیاد جفت می شود. چه کسی فکر می کرد پاستل می تواند قدرتمند باشد؟

نکته: حتی اگر از سایه چشم استفاده نکرده اید روی برخی از آغازگرهای چشم بزنید. به شما کمک می کند خط چشم خود را در محل خود حفظ کنید حتی اگر درپوش روغنی داشته باشید. همچنین ممکن است به ظهور بیشتر رنگدانه ها کمک کند.

12. خط چشم بلند

زنی که آرایش چشم دارد | آسترهای مرطوب پاستلی

آرایش چشم صاف به نظر می رسد؟ آن را با خط چشم شناور و براق در امتداد خط چین خود بلند کنید.

این براق باعث جذابیت بیشتر جشن می شود در حالی که خط چشم گرافیکی شناور یک قطعه گفتگوی عالی را ایجاد می کند.

آستر گرافیکی چشمان گرد شما و ابروهای محکم صورت شما را قاب می کند. کامل تصویر!

13. آبی برقی

عکس چشمان زن که بسته می شود | آموزش خط چشم گرافیکی

آنها را فقط با یک نگاه با سایه آبی زمردی عمیق و پر جنب و جوش الکتریکی کنید. این سایه زیبایی های چشم آبی و زیبایی چشم قهوه ای را تکمیل خواهد کرد.

نیمی از درب خود را با سایه ای تکان دهنده رنگ کنید و در گوشه پایین آن را به سمت بالا منحنی کنید. از آستر مژه زیرین مشکی چشم پوشی کنید تا جالب و در عین حال قابل دسترس باشد.

مژه های مبهم و پر ، احساسی اثری به ظاهر برقی می بخشد. جعل های شدید باعث می شود تا آماده باند باشید.

نگاه بیش از حد شما را مرعوب می کند؟ با ترکیب سایه شامپاین در گوشه داخلی خود ، ضربه را نرم کنید. آن را در گوشه جامد کنید ، سپس آن را از بالا و پایین مخلوط کنید.

14. نجوا از سفید

عکس پرتره از بستن چشم های زن | چشم های کلاه دار آستر گرافیکی

با این ظاهر آستر گرافیکی همه نگاه ها به شما معطوف خواهد شد. تأثیر زیاد ، تلاش کم. آن را به تنهایی یا با آرایش صورت شاداب طبیعی بپوشید تا عاشقانه ای به این ظاهر آسمانی اضافه کنید.

15. روباه سفید

عکس زن پوشیدن ژاکت سفید | آستر گرافیکی به نظر می رسد

ارتقا color رنگ به حالت خط چشم کلاسیک هرگز دور از ذهن نیست. آن را با بال ضخیم و گوشه های تیز تیغ دار نگه دارید ، اما با یک درخشش سفید نرم لطیف است.

احساس آسمانی می کنید؟ کار را با ریمل سفید و رنگ طبیعی و کامل به پایان برسانید. اینگونه است که الهه ها آرایش طبیعی می کنند.

اطمینان حاصل کنید که این مجموعه جذاب بوش گرافیکی را از TikTok بررسی کنید:

بروید آنچه آرایش می تواند برای شما انجام دهد را جستجو کنید. این ظاهر خط چشم های جذاب و خلاقانه خط چشم شما را از فان آرایش خارج می کند.

آستر گرافیکی این نیست که مرزها را رد کنید و از خط عبور کنید – بلکه تعریف مجدد آن است. خط آنچه در زیبایی قابل قبول و طبیعی است را محو می کند. بهتر از آن ، این به ما یادآوری می کند که ممکن است اصلا خطی وجود نداشته باشد – فقط خط چشم است.

خودتان کدام نگاه را امتحان می کنید و کدام یک را به دوستان خود می فرستید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • کدام فرم خط چشم مناسب شماست؟
 • نحوه استفاده از نکات خط چشم | سبک ها
 • چگونه موهای خود را بدون سشوار خشک کنید

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *