15 طرح هنری ناخن برف ریزه برای زمستان | آموزش های آرایشبا پایین آمدن دما ، در اینجا نوعی قصیده برای طراحی ناخن دانه های برف برای زمستان وجود دارد! از سرگرمی و لذت بردن از بازسازی این طرح های هنری ناخن دوست داشتنی با دوستان خود لذت ببرید

مرتبط: 7 راه شیک برای پوشیدن روسری در این زمستان

طرح های هنری ناخن برف ریزه برای دوست داشتن این فصل تعطیلات

هنرهای ناخن شیک برف ریزه

هوای ژاکت در حال جوش و خروش است! من مطمئن هستم که هوای خنک فصل گونه های شما را بوسیده است. این همان حالتی است که هنر ناخن دانه های برف را مطلوب می کند.

هنگامی که در مورد طراحی ناخن های تعطیلات صحبت می کنیم ، هنر ناخن دانه برفی در واقع یک ماده اصلی است. یک چیز جادویی و رویایی در مورد دانه های برف وجود دارد ، بنابراین واقعاً جای تعجب نیست که چرا به یک وسیله عادی تعطیلات تبدیل شده است.

من مجموعه ای از طرح های ناخن کریسمس را ندیده ام که شامل این الگو نباشد. بنابراین ، من به شما دوست داشتنی هایی می دهم که مطمئناً در ماه های سرد خواهان آن خواهید شد.

این مجموعه هنری ناخن دانه برف را که باید زمستان امسال ورزش کنید ، بررسی کنید!

1. در رنگ آبی

ناخن | ناخن های اکریلیک دانه برف

آبی دقیقاً رنگ کریسمس نیست اما شکی نیست که این طراحی ناخن بازتاب دهنده جشن های این فصل است.

افزودن هنر ناخن دانه های برف روی ناخن انگشتر این طرح را به سطح کاملاً جدیدی از زیبایی تبدیل می کند. رنگ آبی پایه بسیار خوبی برای این طرح است زیرا باعث می شود دانه های برف واقعاً پاپ شوند!

2. حالت برای برهنه

دانه برف نای | ناخن های دانه برف پاک کنید

این هنر ناخن است که مشتری وفادار من است و اکنون دوست خوب نمی تواند چشم از او بردارد. این هنر ناخن دانه برف با توجه به بازی در رنگ ها تعادل سادگی و جذابیت مناسبی دارد.

این نیز توسط هنر تعطیلات دیگر برجسته متعادل است. این طرح در عین حال درجه یک و غریب است!

3. هنر ناخن برف ریزه آسان و زیبا

هنر ناخن برف ریزه آسان و زیبا | ناخن های دانه برف سفید

البته خلاقیت خودم بخشی از این لیست است! اگر عاشق نکات فرانسوی هستید و می خواهید به آن تعطیل کنید ، این طراحی هنری ناخن برای شما مناسب است.

این چیزی بسیار بی دردسر و خیره کننده است. من عاشق این هستم که چگونه ترکیب رنگ طراحی بی عیب و نقصی ایجاد کرده است که مردم قطعاً از آن سر در خواهند آورد. بهترین قسمت در مورد این طراحی؟ کاملاً خودتان می توانید این کار را انجام دهید!

4. خاکستری آبی و سفید

طرح دست مانیکور آبی زن جوان | ناخن های دانه برف آبی

طرفدار رنگ های ناخن بلند نیستید؟ در اینجا بهترین هنر ناخن دانه برف برای شماست! رنگ ظریف خاکستری آبی و سایه بنفش به این طرح عمق و نمای زیبایی را می بخشد.

آثار هنری سفید برفی و آبی تیره به عنوان لهجه قطعاً جذابیتی به این طراحی هنری ناخن می بخشد.

5. مهر زدن به هنر ناخن برف ریزه

دانه های برف مانیکور کریسمس | برچسب های هنری ناخن دانه برف

سفید ، آبی و طلایی به تنهایی از رنگ های فاب هستند. وقتی آنها با هم ترکیب می شوند ، جادو می کنند! این طراحی ناخن اثبات است. هنگامی که این هنر ناخن را به نمایش می گذارید ، بدون شک شما بحث شب دخترانتان خواهید بود.

این طراحی ممکن است پیچیده و پیچیده به نظر برسد ، اما هنگامی که شما در خانه ناخن های خود را می زنید ، مهر زنی ناخن بهترین دوست شما است!

مهر زنی چیست؟ در این روش ، طرح ها با کمک استنسیل ، کوک ناخن و لاک انتخابی شما بر روی ناخن تأثیر می گذارند. این یک روش آسان و خلاقانه برای خاص کردن مانیکورهای معمولی است.

6. فاب گلگون

طرح دست مانیکور صورتی زن جوان | هنر ناخن دانه برف مرحله به مرحله

دختران دخترانه مطمئناً از این هنر ناخن بلند خواهند شد. لاک ناخن گلگون و عالی ، به اندازه کافی زرق و برق به ارمغان آورد تا این طرح فریاد شادی بگذارد. آیا شما دوست ندارید که چگونه ناخن های لهجه رزگلد مقدار مناسب شیطان را اضافه می کنند؟

رنگ آمیزی جزئیات با لاک سفید راهی نابغه برای بازآفرینی برودت زمستان است.

7. ظرافت تاریک

کریسمس مانیکور بنفش دانه های برف ناخن آینه | هنر ناخن دانه برف 3D

اولین باری که این هنر ناخن دانه برف را دیدم ، بلافاصله یادآوری شدم که در هنگام رویدادهای رسمی چقدر زیبا به نظر می رسد. آیا می توانید این ناخن های فلزی بنفش و نقره ای را به همراه یک لباس شب خیره کننده تصور کنید؟

اگر می خواهید به مهمانی کراوات سیاه بروید یا برای خانمها کوکتل بروید ، این را حتماً توصیه می کنم. دوست داشتنی؟ میدانم!

مرتبط: این ابزار رنگ آمیزی ناخن های شما را 10 برابر راحت تر می کند

8. Black Stamper

طرح هنری ناخن دانه برف زمستانی | استنسیل ناخن برف ریزه

قصد دارید ناخن های رنگ روشن را نادیده بگیرید و بروید؟ این هنر ناخن دانه برف چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت.

بازسازی آن نیز بسیار آسان است. نحوه کار:

 • ناخن های خود را با نقره ای ساده یا هر سایه سفید براق بزنید. صبر کنید تا کاملا خشک شود.
 • یک لایه نازک از مهر و موم سفید روی شابلون دانه برف بزنید. با استفاده از لیسه اطمینان حاصل کنید که لاک به طور یکنواخت روی شابلون زده شده است.
 • به سرعت ، اما با احتیاط ، استامپ را روی شابلون فشار دهید تا طرح دانه برف منتقل شود.
 • طرح دانه برف را روی هر ناخن مهر کنید. اگر فکر می کنید مقدار کافی لاک بر روی مهر وجود ندارد ، دو مرحله آخر را تکرار کنید.
 • با استفاده از یک برس کوچک و استون ، علائم تمبر اضافی روی پوست اطراف کوتیکول را پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که بعد از هر بار استفاده ، برس را روی دستمال کاغذی تمیز کنید تا لاک اضافی را به انگشت بعدی منتقل نکنید.
 • پس از خشک شدن دانه های برف ، کار خود را با یک لایه رویی تمام کنید.

صبر کنید تا رویه خشک شود و کارتان تمام شد! شما می توانید این طرح را نیز امتحان کنید!

9. قرمز خیره کننده

سالهای جدید دانه های برف مانیکور براق شرابی | هنر ناخن برف ریزه برف

مسلماً قرمز یکی از غالب ترین رنگهای تعطیلات است ، بنابراین این هنر ناخن قرمز مطمئناً مورد پسند بسیاری از افراد قرار می گیرد که به فکر تعطیلات چهره شما هستند.

برق های موجود در ناخن های دیگر نیز خود یادآور برف است ، درست است؟ اگر نمی خواهید از کوک ناخن استفاده کنید ، می توانید از برچسب های هنری ناخن نیز استفاده کنید! همه شما نیاز دارید برچسب ها ، موچین ها ، و یک روکش بالا برای مهر و موم کردن همه چیز.

10. مات

ژل لاک آبی زیبا و زیبا | برف دانه ناخن هنری

فراستی آدم برفی یک شخصیت شاخص در فصل کریسمس است. این هنر ناخن دانه برف خنک و واقعاً یادآور دوران کودکی ماست – برف ، آبی روشن و براق.

این به من یادآوری می کند که چگونه فصل زمستان را می بینم: جادویی و یک نوع. هنر دانه های برف در این طراحی برجسته نیست ، اما زمینه زیبایی را برای این شخصیت های محبوب ایجاد می کند.

این چیزی است که هر کسی ، بدون توجه به سن خود ، می تواند روزانه برای بقیه فصل زمستان استفاده کند.

11. سبز متالیک

مانیکور شلاک زیبا بر روی دستان زن | آموزش هنر ناخن دانه برف آسان

سبز و قرمز دو رنگی هستند که ما اغلب در فصل تعطیلات می بینیم. این ترکیب هنری ناخن دانه برف سبز و سفید واقعاً بازتابی از چقدر جشن این فصل است.

رنگ سبز می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد ، اما این طرح از پاپ کامل سبز زمردی استفاده می کند. حتی کمی گرینچ را یادآوری می کند که کریسمس را دزدیده است (به نوعی خوب)!

12. دانه های برف طلایی

توپ طلای روشن دستهای زن کریسمس | چگونه هنر ناخن دانه برف درست کنیم

این هنر ناخن دانه برف از ترکیب کلاسیک دیگری برای رنگ کریسمس استفاده می کند – طلایی و قرمز. این طراحی ظاهری سنتی دارد اما از طراحی مدرن و ظرافت نیز برخوردار است.

الگوهای دانه برف طلا بازیگوشانه ، در عین سلیقه هستند. این واقعاً با روحیه جشن فصل مطابقت خواهد داشت.

13. صورتی روشن

اشتیاق به چیزی نجابت دارید؟ این طرح هنری ناخن دانه برفی گل میخ کاملاً مناسب شماست – در عین سادگی و در عین حال زیبا.

افزودن زرق و برق های نقره ای به هنر ناخن شما بافت و جرقه می بخشد. فقط مطمئن شوید که یک لایه دو لایه از پوشش بالا اضافه می کنید تا در آن مهر و موم شود!

14. نکات هولوگرافی فرانسه

این یکی مخصوص دخترانی است که دوست دارند ناخن های خود را کوتاه نگه دارند! اما فقط به این دلیل که از عهده ناخن های بلند بر نمی آیید ، به این معنی نیست که باید از هنر ناخن دست بکشید. به یاد داشته باشید ، مد برای شما کار می کند و برعکس نیست!

دانه های برف کلاسیک و متقارن با رنگ سفید با رنگ سفید بسیار ظریف هستند و به عنوان لهجه عالی برای این طراحی زیبا عمل می کنند. همچنین ، نکات پر زرق و برق فرانسه این هنر ناخن را از ساده به فوق العاده خاص تبدیل می کند!

15. دانه های برف و نقاط پولکا

اگر به اولین تجربه خود از برف فکر کنید ، احتمالاً قصد ندارید تصاویر دانه های برف تک پیچیده را بیابید. به احتمال زیاد یادتان می آید که از نقطه های جادویی سرد که از آسمان می بارد تعجب کنید.

لاک ناخن خاکستری و افزودن ساده دانه های برف و لکه های پولکا ما را یاد آن اولین روز جادویی برف می اندازد!

نکته: اگر حال و هوای خاکستری ندارید ، رنگ پایه را آزمایش کنید. می توانید رنگ های دیگر را در سایه های پاستلی مانند آبی ، زرد یا حتی بنفش امتحان کنید!

برای یک آموزش ساده طراحی ناخن سفید برف ریزه ، این ویدیو را توسط SallyHansenTV مشاهده کنید:

آیا از پوشیدن این طرح های شگفت انگیز ناخن برفی دانه برف در این فصل تعطیلات هیجان زده هستید؟ مطمئناً حال و هوای جشن را احساس خواهید کرد و از رنگ هایی که به شما یادآوری می کنند با وجود سرما چقدر باید این فصل شاد باشد لذت خواهید برد.

کدام یک از این طرح های هنری ناخن دانه برف مورد علاقه شماست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی:

 • نحوه رفع ناخن شکسته در خانه با استفاده از وسایل خانگی
 • 7 بررسی مارک ناخن برای مانیکور DIY
 • آیا رز کوارتز بهتر از غلتک یشم است؟

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 منتشر شده است ، و از نظر کیفیت و مرتبط بودن به روز شده است.

5
/
5
(
1

رای
)آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *