17 آرایش دهنده و ایده های ذخیره سازی برای مواد مخدر آرایشبا استفاده از این آرایشگران درخشان ، ارزان و آسان برای ساخت آرایش مناسب برای رژ لب ها ، پالت ها و برس های خود ، غرور یا دستشویی خود را بشویید!

مرتبط: 13 ایده سرگرم کننده برای آرایش و آرایش برای ذخیره سازی مناسب

سازمان دهنده های آرایش و راه حل های ذخیره سازی Vanity Storage که دوست خواهید داشت

شلوغ کردن با این ایده های درخشان برای آرایش دهندگان

این برگزارکنندگان آرایش خلاقانه و آسان برای پیدا کردن ، به رژ لب ها ، چهار رنگ سایه چشم ، پالت ها و گلدان های شما خانه ای عالی ارائه می دهند! آنها را ارزان بخرید یا خودتان تماس بگیرید.

در اینجا یک سوال وجود دارد: آیا می توانید رژ لب مورد علاقه خود را برای من پیدا کنید؟ اگر نمی توانید به یاد بیاورید ، وقت آن است که بیهوده خود را بریزید و از سازمان دهنده های آرایش استفاده کنید.

ما در اینجا برخی از بهترین ایده های آرایش و نگهداری آرایش را داریم که می توانید ارزان یا DIY بخرید اگر می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید.

مهمترین چیز این است که شما هنگام یافتن محصولات آرایش مورد علاقه خود در وقت و دردسر خود صرفه جویی می کنید!

1. صفحه مغناطیسی

این DIY یکی از سازمان دهندگان هوشمندانه آرایش ، به شما کمک می کند تا تمام آرایش های خود را در یک فضای عمودی قرار دهید. و ، از آنجا که می توانید این را بر روی دیوار نصب کنید ، می توانید فضای بیشتری را در اتاق یا فضای غرور خود صرفه جویی کنید.

نکته: تمام آرایش هایی را که به طور روزانه می پوشید بر روی این صفحه مغناطیسی قرار دهید تا دسترسی آسان داشته باشید.

2. سازمان دهندگان آرایش اکریلیک

برگزارکننده آرایش موارد متعدد |  حمام تخت و فراتر از آن سازمان دهندگان آرایش

یکی از رایج ترین ایده های ذخیره سازی آرایش استفاده از جعبه های اکریلیک است. شفاف و جمع و جور ، شما می توانید تقریباً تمام محصولات آرایشی خود را ذخیره کنید و نگران از دست دادن یکی از چشم هایتان نباشید.

3. کشوی الکی 5 ایکیا

کشوی Ikea Alex یکی دیگر از راه حل های آسان ذخیره آرایش است. شما می توانید آرایش خود را در دسته های مختلف از بالا به پایین سازماندهی کنید و همچنین می توانید ظروف پلاستیکی را برای محفظه های جداگانه قرار دهید.

اگر دو عدد خریداری کرده اید ، می توانید یک تخته چوب ضخیم به آن اضافه کنید ، آن را با رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید ، آن را بالای دو کشو قرار دهید ، وویلا ، یک میز اداری خانگی فوری دارید. چقدر شسته و رفته است؟

4. سازمان دهنده کفش

این ایده برگزار کننده کفش آویز برای خوابگاه ها یا اتاق های کوچک بسیار عالی است. فقط آن را به گوشه ای یا درب آویزان کرده و آرایش خود را در جیب خود قرار دهید. برای سازماندهی بهتر می توانید بر روی کیسه پلاستیکی شفاف نیز برچسب بزنید.

5. شیشه های میسون سوار شده

اگر می خواهید در عین حال با مهارت در هزینه های ذخیره سازی آرایش خود صرفه جویی کنید ، می توانید این پروژه شیشه ماسون نصب شده را انجام دهید! شیشه های ماسون در همه جا وجود دارند و فوق العاده ارزان هستند (یا می توانید شیشه هایی با اندازه مشابه را بازیافت کنید).

یک تخته چوبی تهیه کنید ، آن را با سنباده زدن به حالت روستایی درآورید ، آن را با رنگ جدید بپوشانید ، گیره های فلزی پیچ را که متناسب با دهانه شیشه ها است ، اضافه کنید و شیشه های ماسون را وارد کنید. خودشه! برای نظم بخشیدن به جواهرات خود می توانید قلابها را در قسمت پایین نیز وصل کنید.

6. سازمان دهنده های آرایش شیشه های شمع

قلم موهای لوازم آرایشی شیشه شیشه ای |  برگزارکنندگان آرایش Walmart

چند شیشه شمع قدیمی دراز کشیده اید؟ با استفاده از آنها برای ذخیره سازی آرایش قابل استفاده و زیبا ، به آنها روح تازه دهید. به سادگی برس های آرایش خود را درون شیشه قرار دهید وگرنه می توانید مقداری سنگریزه را برای جذابیت بیشتر در اول قرار دهید.

7. پوسته آرایش ایکیا

این هک غرور Ikea با یک صفحه شیشه ای شفاف یکی دیگر از راه های خوب سازماندهی آرایش شماست. نه تنها این ، بلکه برای نمایش جواهرات و سایر لوازم جانبی شما نیز فضای مناسبی است.

رویه شیشه ای به شما امکان می دهد آرایش را در زیر مشاهده کنید در حالی که می توانید از فضای قفسه برای سازماندهی سایر آرایش ها در سازمان دهنده های آرایشی پلاستیکی یا اکریلیک استفاده کنید.

مرتبط: 12 ایده ذخیره سازی آرایش IKEA که دوست خواهید داشت

8. Glitter Jars آرایشگران

برای استفاده زیبا از مخزن مخزن ذخیره سازی آرایش DIY ، نیمی از کل شیشه را با چسب بپوشانید و سپس با زرق و برق بپاشید تا کاملاً پوشانده شود. برای زیبایی بیشتر مقداری برگردان برگ وینیل اضافه کنید.

9. پاک کردن فضای ذخیره سازی برس

تنظیم کننده برس برس ابزار آرایش |  سازمان دهندگان آرایش با کشو

ظروف شفاف به راحتی و با ارزش خوب در فروشگاه های صنایع دستی خریداری می شوند. برای ایجاد یک نگهدارنده برس کارآمد ، فراموش نکنید که آنها را تا نیمه با مهره های پلاستیکی یا رنگین کمانی پر کنید تا برس های شما به طرفین نریزد.

قلم موهایی را که برای چشم و صورت خود استفاده می کنید نیز جدا کنید.

10. جعبه های کادویی کریسمس

شخص دارای جعبه کانسیلر آرایشی تزئینی |  برگزار کنندگان آرایش فوق العاده

اگر جعبه های هدایای بلااستفاده یا خالی دارید ، می توانید از آنها به عنوان تنظیم کننده های آرایش فوق العاده ارزان استفاده کنید. شما می توانید محفظه های کوچک متناسب با رژ ، کامپکت یا در این حالت رژ لب خود ایجاد کنید.

آنها را با یک تکه پارچه یا کاغذ طرح دار بپوشانید تا ظاهر زیبایی بیشتری داشته باشند.

11. سازمان دهندگان آرایش Ikea Raskog

این هک Ikea Raskog به شما امکان می دهد یک واحد ذخیره سازی آرایش در خانه داشته باشید. برای مرتب سازی صحیح هر قفسه را برچسب بزنید و برای سهولت استفاده آن را نزدیک آینه غرور خود قرار دهید.

12. پلاستیک بازیافت شده

بعد از نوشیدن نوشابه و سایر نوشیدنی ها ، آن بطری های پلاستیکی را هنوز پرتاب نکنید! می توانید آن را برش دهید و تزئین کنید تا به آرایش دهندگان سبک و ارزان خود برسید.

13. رک لاک ناخن

لاک های روشن ناخن در زیبایی قفسه |  برگزارکنندگان آرایش کارداشیان

قفسه لاک ناخن شما بیشتر از نگه داشتن انبوهی از لاک های ناخن است. همچنین روش خوبی برای ذخیره آرایش در ظروف گلوله مانند رژ لب ، براق کننده لب و برخی از بطری های پایه مایع است.

شما همچنین می توانید پالت ها را در رک قرار دهید ، و یک گوشه کوچک نیز دارید تا آرایش خود را به طور موثر نگه دارید.

14. نگهدارنده برس چرمی

برای مسافرت مناسب است ، نگهدارنده یا نگهدارنده برس آرایشی رول آپ نیازی به گران بودن ندارد. شما فقط باید خلاق باشید. برس های آرایش خود را به درستی در این کیف رولپ چرمی نگهداری کنید تا از گرد و خاک و گرد و خاک دور نشوند.

وقتی بیرون هستید ، هر جایی را باز کنید! فقط درصورتی که چرم مورد علاقه شما نباشد ، می توانید از زیرانداز سوشی برای نگهدارنده برس آرایش خود نیز استفاده کنید.

15. کابینه پزشکی

صبح روز زن جوان معمول با استفاده از مواد آرایشی |  سازمان دهندگان آرایش برای پوچی

اگر شما یکی از کسانی هستید که بیشتر اوقات زیبایی را در دستشویی می گذرانید ، پس این یکی از بهترین ایده های ذخیره آرایش برای شماست! فضای آرایش خود را درست در داخل کابینت دارو (یا کابینت دیواری حمام داخلی) اختصاص دهید.

16. لوله های حوله کاغذی بازیافت شده

به دنبال ایده های DIY سازمان دهنده آرایش هستید؟ این باید یکی از ساده ترین و ساده ترین ، در عین حال شیک و در عین حال ارزان باشد.

آن لوله های حوله کاغذی را پرتاب نکنید زیرا می توانید آنها را برای ذخیره سازی آرایش درست کنید. به سادگی آنها را با کاغذهای رنگارنگ یا طرح دار بپیچید و هر کدام را روی یک صفحه پلاستیکی بچسبانید.

هر چقدر دوست دارید نوآور باشید! با استفاده از این ایده سازماندهی آرایش ، یک قدم به صفر بودن زباله نزدیک هستید.

17. برگزار کننده نگهدارنده دستمال سفره

همه چیز در مورد این سازمان دهنده پالت نگهدارنده دستمال بسیار جالب است. نیازی نیست که پالت های سایه چشم خود را روی هم قرار دهید. این همچنین با میز غرور یا کابینت آرایش شما متناسب است – این فقط نبوغ است.

 

چه آرایش زیادی داشته باشید و چه کمتر ، ذخیره آنها برای تمیز و تمیز نگه داشتن آنها ضروری است. با برگزارکنندگان آرایش خود خلاق باشید و بیرون از چارچوب فکر کنید!

قصد دارید کدام یک از این برگزارکنندگان آرایش را به پوچی خود اضافه کنید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی:

  • بهترین برس های آرایش حرفه ای برای کیت آرایش شما
  • تمیز کردن برس 101 | چگونه برس های آرایش خود را به درستی بشوییم
  • 11 آموزش و ترفندهای افسانه ای آرایش چشم آسیایی که باید امتحان کنید

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در تاریخ 26 نوامبر 2019 منتشر شد و از نظر کیفیت و مرتبط بودن به روز شده است.

پلاکارد |  برگزارکنندگان آرایش mac

4.5
/
5
(
10

رای
)آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *