17 آموزش آرایش روز سنت پاتریک روز پوشیدنیروز سنت پاتریک نزدیک گوشه است و این بدان معنی است که همه ما سبز خواهیم شد! لیست آموزش های آرایش ما برای ظاهر روز سنت پاتریک را که برای تعطیلات عالی به نظر می رسد ، بررسی کنید.

مرتبط: 10 ظاهر زیبا برای آرایش برای تعطیلات

آرایش روز سنت پاتریک به نظر می رسد تعطیلات را تکان دهد

در روز سنت پدی سبز بروید

ما قبلاً در روز سنت پدی وقتی در مدرسه ابتدایی بودیم دوست داشتیم سبز بپوشیم و آن را تا زمانی که به دبیرستان برسیم ادامه می دادیم تا اینکه سرانجام ، هم رنگ و هم سنت را پشت سر گذاشتیم.

همانطور که شروع به آزمایش آرایش کردیم ، به خود گفتیم که تعداد کمی از چهره هایی که می توانیم ایجاد کنیم وجود ندارد که مشکل ساز نباشد. رنگ سبز گاهی می تواند رنگ سختی برای لک خوردن باشد اما با کمک این آموزش ها قطعاً می توانید آن را تکان دهید!

به نظر می رسد که شما می توانید برای جشن گرفتن روح ایرلندی (اگر فقط برای یک روز) در شما آرایش کند ، روز سنت پاتریک را با سلیقه ، حتی زیبا ببینید!

1. Olive Smokey Eye مانی موآ

مانی این درام را با این چشم دودی قدرتمند دودی زیتون به ارمغان می آورد که برای یک خرما سنت پدی یا نوشیدنی پر از جذابیت با شانس مناسب است.

من این یکی را خیلی دوست دارم زیرا چشم دودی زیاد بلند نیست و سایه چشم زیتونی یک ایده آل برای آرایش چشم روز سنت پاتریک است.

2. آرایش Drag Race Rupaul با الهام از بهار سبز

آرایش بهاری سبز نیکی در اینجا با یک سنگ به دو پرنده برخورد می کند. نه تنها بهار در گوشه گوشه قرار دارد ، بلکه این آرایش چشم روشن و سبز نئون نیز برای روز سنت پدی بسیار زیبا خواهد بود!

3. آموزش پاپ آرایشی سبز کارلی بیبل

ما عاشق این ظاهر زیبا و در عین حال ظریف آرایش هستیم. همانطور که همه ما می دانیم ، رنگ سبز نام بازی در روز سنت پاتریک است و این آرایش چشم سبز فقط ظاهر عالی است!

4. آرایش سبز دودی اسموکی

آیا به دنبال چیزی دراماتیک برای پوشیدن در این سال هستید؟ این آموزش آرایش الهام گرفته از اعراب برای شما مناسب است! اگر واقعاً می خواهید برای نگاه خود به روز سنت پدی جسور باشید ، با خط چشم و سایه چشم تیره دیوانه شوید و این نگاه شدید را تکان دهید!

5. آموزش 5 دقیقه ای آرایش چشم سبز اسموکی

اگر وقت کافی ندارید ، این آموزش 5 دقیقه ای آرایش به شما برگردانده است. با فراخوانی تمام زنان با چشمان کوچک و کلاه دار ، این آرایش چشم روز سنت پاتریک برای شما دختر است!

6. Green & Yellow Smokey Eye Makeup Inspo

آیا این ترکیب سایه چشم سبز و زرد فقط الهی نیست؟ البته ما عاشق پوشیدن رنگ های سبز و زرد برای بهار هستیم. اما این ظاهر روشن برای یک گشت و گذار در میخانه در روز یا دور هم جمع شدن خانواده در روز سنت پاتریک نیز مناسب است.

7. زمرد سبز اسموکی چشم

هرکسی که گفته است سایه چشم سبز فقط مخصوص زنان پوست نرم است ، همه چیز را اشتباه گرفته است. این آموزش زیبا برای آرایش برای رنگ پوست های تیره گواه کامل تطبیق پذیری رنگ سبز است. آن چشم دودی زمردی زیباست!

8. نگاه خنثی به رنگ نئون سبز

ما قبلاً از آرایش چشم سبز Carli Bybel خوشمان می آمد ، اما کارلی از سایه سبز تیره (که برای همه مناسب نیست) استفاده کرد.

بنابراین برای کسانی که نمی خواهند به یک ظاهر 100٪ سبز متعهد شوند و چشم های روشن تری می خواهند ، این آموزش آرایش یک ظاهر نئون بی عیب و نقص است.

مرتبط: سایه چشم Ombre: چگونه می توان ظاهر گرادیان را کامل کرد [Plus 9 Ideas]

9. آموزش گریم طلای گلدان

تعطیلات زمان خوبی برای رها شدن و سرگرمی است! ما عاشق این نگاه غریب ، الهام گرفته از افسانه ها هستیم و مطمئن هستم که با این کار نیز سرگرم خواهید شد! گرچه قطعاً یک دست ثابت را می گیرد ، اگر آن را کنار بزنید ارزشش را دارد! موفق باشید!

10. آرایش گلم روز سنت پاتریک

Glamorous آخرین کلمه ای بود که شما برای توصیف سبز استفاده کردید اما بعد از این آموزش آرایش ، اولین کلمه خواهد بود. وقتی روز تمام شد و تنها کاری که می توانید انجام دهید مهمانی شبانه است ، این آرایش چشم پر زرق و برق یک ظاهر عالی شبانه است!

11. آموزش آرایش سبز زیتون

آرایش مات یکی از داغترین روندهایی است که دنیای زیبایی را به طوفان می کشاند.

و اگر می خواهید برای تعطیلات روند مداوم خود را حفظ کنید ، می توانید آرایش چشم خود را براق نگه دارید اما اجازه دهید لب ها مات ظاهر را از بین ببرند. آن رژلب مات زیتونی کاملاً مانع نمایش است!

12. ظاهر آرایشی خط چشم سبز براق

طرفدار سایه چشم مات نیستید؟ سپس سراغ سایه چشم سبز و برق بزنید! در واقع ، برخی ممکن است فکر کنند که پوشیدن براق می تواند بیش از حد بالا باشد ، اما با این مورد نه.

این آرایش روز سنت پدی از ظریف و سایه چشم سبز و دسته کوچک موسیقی جاز به ظریف ترین روش استفاده می کند.

13. آرایش چشم سبز و طلایی Smokey

آرزوی کمی شانس برای این روز سنت پاتریک دارید؟ پس باید بهترین رنگ های روز سنت پاتریک را با این ظاهر سبز و طلایی گرد هم آورید!

اگر خوش اقبالی دریافت نکردید ، خسته نباشید. من مطمئن هستم که شما توجه زیادی به این ظاهر جلب خواهید کرد!

14. آرایش سبز برقی

این یکی از مورد علاقه های من در این لیست است. وقتی با این آرایش چشم براق و سبز براق وارد اتاق می شوید ، فک پایین می آید.

چیزی که من در مورد آن دوست دارم این است که فقط یک نگاه خیره کننده برای روز سنت پاتریک نیست ، بلکه برای شب ها ، مهمانی ها یا مناسبت های رسمی نیز عالی خواهد بود!

15. آموزش آرایش Deep Teal کارلی بیبل

اگر رنگ سبز واقعاً رنگ شما نیست ، با پوشیدن رنگ مشابه تیل یا آکوامارین در جشن بمانید. این رنگها ترکیبی از رنگهای سبز و آبی است و بیشتر از سایه سبز خالص برای چشمها خوشایند است.

16. چشم گربه دراماتیک روز سنت پاتریک

هر روز روز خوبی برای یک گربه چشم است ، بنابراین در روز سنت پدی بر شدت خود را بکشید! اگر پوستی تیره دارید ، این سایه چشم سبز روشن مانند ستاره های چشمک زن در آسمان ظاهر می شود.

17. ظاهر آرایش روز جشن ساده سنت پاتریک

این یک آموزش آرایشی ساده است که هر کسی می تواند در روز سنت پاتریک انجام دهد. همزمان آسان و در عین حال جشن است. هر زمان از روز می توانید این لباس را برای یک جشن سرگرم کننده بپوشید.

برای دستیابی به این ظاهر ، به کمی خلاقیت خود برای نقاشی آن شبدرهای چهار برگ شایان ستایش نیاز خواهید داشت که مطمئناً انجام آنها را سرگرم خواهید کرد!

 

علی رغم باور عمومی ، آرایش سبز لازم نیست ظاهری شنیع یا منسوخ پیدا کند. با سایه سبز مناسب و آرایش چشم مناسب ، شما یک ستاره راک روز سنت پاتریک خواهید بود!

با این ظاهر خیره کننده در لیست ، آن را تازه و به روز نگه دارید. این تعطیلات فقط یک بار در سال اتفاق می افتد بنابراین لذت ببرید! و در حالی که سرگرم می شوید ، مانند هک به نظر برسید!

کدام مورد آرایش روز سنت پاتریک روز مورد علاقه شما در این لیست است؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی:

  • 7 به نظر می رسد آرایش بهاری در این فصل چهره شما را تازه می کند
  • بهترین مجموعه هدیه آرایش تعطیلات 2019
  • 13 نکته برای مرطوب کننده پوست سر برای ماههای خشک زمستان

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای جدیدترین روندهای آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در تاریخ 6 مارس 2017 منتشر شده است ، و از نظر کیفیت و مرتبط بودن به روز شده است.

2
/
5
(
1

رای
)آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *