19 طرح Undercut راک برای یک ظاهر آراسته اما با کلاسآیا برای افزودن لبه به قفل های خود به دنبال طراحی های کم حجم هستید؟ یک زیرکار می تواند همانطور که می خواهید ظریف باشد یا همانطور که می خواهید جسورانه باشد.

شما بیشتر یک دختر باحال هستید یا آن دختر؟ به اسکرول ادامه دهید تا الهام بخش زیرین شما باشد.

مرتبط: 11 مدل مو کوتاه کوتاه سکسی برای تابستان

طرح های Undercut | دختران چقدر باحال از زیر شلوار استفاده می کنند

1. طرح های Undercut کم رنگ

پرتره لبخند زن جوان تیره و تار | دختر زیر دست

زیرکار خود را ظریف نگه دارید ، به سختی در آنجا ، اما هنوز هم با حداکثر اثر.

آن را محو کنید یا یک خط خوب بکشید ، پستی همچنان از بین خواهد رفت. این یک کفپوش عالی برای زیبایی هایی است که می خواهند مدل موهای خنک و خنک تری را تجربه کنند ، اما برای رفتن زیر تیغ اصلاح مردد هستند. فقط تا خط گوش خود را بتراشید و سپس از آنجا حرکت کنید – اگر جرات کافی دارید.

2. Red Hot Undercut

عینک آفتابی مدل مد موی قرمز چرم مشکی | زیر کلاسیک

موهای قرمز هم می توانند سرگرم شوند!

با استفاده از شامپو مخصوص موهای قرمز ، درخشندگی خود را به قفل های خود اضافه کنید. آنها رنگهای پر جنب و جوش را در لباسهای شما به ارمغان می آورند و طرح های زیرین شما را حتی گرمتر می کنند.

3. سفید کننده زیبایی

لوازم جانبی مدل مو بور | دختر مو کوتاه

داشتن دو تن در موهای شما راهی عالی برای نشان دادن تضاد بین مدل موی لبه دار و سبک کلاسیک است. قفل های تیره خود را در زیر دستگاه خود نگه دارید ، سپس قفل های خود را سفید کنید.

پیچش یا حلقه زنی به همان نسبت کمی زنانه و روحیه جالب دخترانه را به شما می افزاید.

4. برگشت نرم

زیبا و با اعتماد به نفس زن قوی چهره پررنگ | زیر کوتاه

موهای خود را به سمت عقب بکشید تا یک طرح زیرین قوی و جسورانه داشته باشید.

آیا طرفدار موهای مرطوب که بیشتر ژل ها به شما می دهند نیست؟ موس را بر روی موهای مرطوب و خشک شده با حوله قرار دهید و دستان خود را از طریق موهای خود عبور دهید ، و آن را به آرامی جابجا کنید تا کمی حجم پیدا کند. هنگامی که موهای شما خشک می شود ، موس در طول روز حفظ می کند و موهای شما را عقب نگه می دارد بدون اینکه اثری از نرم و صافی به جا بگذارد.

اگر ظاهر موی مرطوب را دوست دارید ، به دنبال ژل با نگه داشتن قوی و درخشش بالا باشید. این ظاهر می تواند جذاب و مدرن باشد ، اما هنوز هم کاری معمولی است.

5. طرح های زیر برش دو رنگ

رنگ آمیزی خلاق آبی رنگین کمان رنگین کمان او | زیر لایه لایه

ماجراجویی اضافی با قفل هایتان؟ یک رنگ موی دو رنگ که فریاد می کشد همراه با زیر تیغه ای از رادیو که یک شخصیت جالب را نشان می دهد یک تاج عالی ایجاد می کند.

من عاشق این هستم که فرورفتگی های طولانی و آبی و لایه ای با زیر برش با رنگ روشن در تضاد هستند. سایه های سبز و سرخابی را برای موهای پری دریایی زرق و برق دار اضافه کنید.

6. طرح های Undercut برقی

مدل مرسوم ، مد روز در صندل های نزدیک کوه ناهموار | زیر کلاسیک

این طرح زیربنایی یکی دیگر از موارد عالی برای مبتدیانی است که نیاز به انجام کاری دارند که در کمتر از یک دقیقه از جسورانه به کار دیگری برسد.

یک باب کوتاه را در وسط جدا کنید و با قرار دادن موهای پشت گوش خود ، اجازه دهید سطح زیرین شما به اوج برسد. وقت آن تماس کنفرانسی ویدیویی است؟ به سادگی موهای خود را باز کنید و موهای خود را صاف کنید.

باب رنگ زیرین خود را با رنگ آمیزی زیر دستگاه خود با یک رنگ الکتریکی روشن ارتقا دهید تا در تضاد با موهای سیاه و خنک باشد.

7. انباشته شده

زن جوان مدل مو کوتاه و مد روز | زیر رنگ محو شدن

با بریدن هر دو طرف سر ، صاف به نظر می رسید؟

با اصلاح موهای خود به صورت پیکسی انباشته شده یا یک باب کوتاه انباشته شده ، مبارزه کنید. یک مدل موی انباشته لایه های زیادی دارد که هم حجم و هم بعد را برای قفل های شما ایجاد می کند. روش های دیگر برای اضافه کردن بعد ، موارد برجسته و کم نور است. انتخاب خود را انجام دهید.

طرح های Undercut فقط می تواند جزئیات دیگری باشد که شما به جای قفل مرکزی به قفل های خود اضافه می کنید. نحوه پوشیدن تاج خود 100٪ به تنظیمات شما بستگی دارد ، ملکه.

8. فرهای خنک

زن با ژاکت خاکستری با عینک قاب سیاه | زیر رنگ محو شدن

زیر دستی همچنین می تواند یک روش شدید برای کنترل موهای پیچیده و محکم یا موج دار 3C باشد.

با رد کردن قفل ها ، راه اندازی مجدد دختر مجعد خود را شروع کنید. شکاف در کنار این است که در صورت کسی شما را اشتباه بخورد ، یک مقدار نگرش اضافه کنید خوب دختر اما اگر واقعاً عزیز هستید ، موهای فر را طولانی تر در یک باب یا لوب کوتاه نگه دارید.

فراموش نکنید که در روزهای شستشوی خود از کرم تعریف کننده فر روی موهای خود استفاده کنید. این فرهای شما را فر می کند و باعث از بین رفتن و خشک شدن آنها نمی شود.

9. زیبا در پاستل

پرتره زن تاجر جوان دست به دست زد | زیر کلاسیک

با یک رنگ موی پاستلی صورتی کاملاً زیبا آن را مرتب نگه دارید. اگر به نظر می رسد که طراحی زیر کار شما خیلی سخت انجام شده است ، رنگ های پاستلی می توانند به لطافت ظاهر شما کمک کنند.

من قسم می خورم که با استفاده از یک موس خوب روی موهای مرطوب موهای خود را مرتب نگه دارید ، اما هرگز صاف نیست. اگر می خواهید کمی به موهای خود حجم دهید ، اسپری محافظ حرارت و موس روی موهای مرطوب بزنید. موهای خود را با یک برس غلتکی بزرگ بخش به قسمت خشک کنید و سپس با اسپری سبک وزن موهای خود را خشک کنید.

10. طرح های Undercut طولانی

زیبایی پرتره صورت زن پوست طبیعی | دختر زیر دست

موهای بلند خود را دوست دارید؟ از آنجا که یک طرح زیربنایی فقط بخشی از موهای شما را (به انتخاب شما) اشغال می کند ، هنوز هم می توانید قفل های بلند خود را حفظ کنید.

جزئیات شیک برای اضافه کردن به زیرانداز این است که خط مو را به عقب برگردانید و اجازه دهید از کناره ها محو شود. این ظاهر با یک جفت چشم گربه ای و رنگ لب عمیق و عالی بسیار عالی است.

مرتبط: 16 مدل موی آسان حرفه ای برای تماس کنفرانسی شما

11. پلاتین پیکسی

پرتره زیبایی مد زن جوان زیر تیغ شیک | زیر لایه لایه

پیکسی خود را بزرگ می کنید؟ این ظاهر برای زیبایی هایی که به یک باب کوتاه منتقل می شوند عالی است ، اما می خواهند از مرحله نامناسب رشد خارج شوند. به این فکر کنید که آخرین ایستگاه سفر باب شماست.

قبل از بلند شدن ، یک بار سوار شدن به یک نگاه فوق العاده کوتاه ، اضافه کردن طرح های زیرین به کناره های سر ، اما تاج خود را طولانی نگه دارید.

تاج خود را لایه لایه یا انباشته نگه دارید تا حجم مورد نیاز را اضافه کنید. به این ترتیب ، شما می توانید انتهای تقسیم مزاحم را نیز خرد کنید ، بنابراین می توانید یک موی سالم رشد دهید.

12. بسیار بنفش

اینده مد دخترانه بنفش کوتاه | زیر کوتاه

من سایه های برقی رنگ را دوست دارم زیرا آنها لبه ای اضافه می کنند که به اندازه رنگ های تیره رنگ معمول شما ترسناک نیست. و لحنی گرم مانند این سایه زیبای اسطوخودوس ، سایه مناسبی برای کسی است که بدنبال چیزی جسورانه و در عین حال زنانه است. و طراحی زیر ساخت فقط با مفهوم مدرن ترکیب شده و به خوبی بازی می کند.

اگر این اولین بار است که سطح زیرین را کاهش دهید. اگر بعد از سالن پشیمان شده اید ، دیگر نگران نخواهید بود زیرا این مدل مو به هیچ وجه به یک برش کوچک پیکسی تبدیل می شود.

اگر موهای خود را به این سایه رنگ کرده اید ، به یاد داشته باشید که مرتباً از شامپوی بنفش استفاده کنید. دستورالعمل های موجود در بطری را دنبال کنید تا از موهای شاخدار خود نهایت استفاده را ببرید.

13. باب با طرح های Undercut

زن شیک دختر بور ساخت آبی | دختر زیر دست

بنابراین شما از قفل های طولانی به یک جسور پررنگ تبدیل شدید ، اما به اثر پریشانی که می خواستید کاملاً نرسیدید؟ یک طراحی کوچک و ظریف باید کلاهبرداری را انجام دهد.

من سایه پلاتین خنک را دوست دارم که به خوبی تن آرایش و OOTD را تنظیم کند. با ظاهری شبیه به این ، شما مجبور نیستید خیلی سخت کار کنید تا بقیه ظاهر خود را سبک کنید.

این رنگ مو در نوزادان دارای پوست با ته رنگ سردتر شگفت انگیز به نظر می رسد. با این حال ، این ممکن است برخی از زیبایی ها را با زیر و بم های گرمتر شسته و شما را کمی مریض جلوه دهد.

14. باب متوسط ​​با طرح های Undercut

دختر جوان مد در خیابان قدم می زند | زیر لایه لایه

مدیر شرکت در روز ، اما راک شیک در شب؟

زیر لایه های حجیم خود را ماسک بزنید. همچنین قسمت زیرانداز را در حداقل قسمت خود حفظ کنید ، درست در زیر معبد تا نوک گوش خود را اصلاح کنید. به این ترتیب ، حتی اگر موهای خود را پشت گوش خود بچسبانید ، ظاهر آن هنوز کم رنگ خواهد بود.

این فقط لبه مناسب برای کسانی است که در آن شب 9 تا 5 و سپس 12-3 کار می کنند.

15. Power Do

زن متمرکز شیک پشت میز کنار روستا تکیه داد | دختر زیر دست

در فکر دوم ، چرا یک زیرکار شیک را پنهان کنیم؟ زیرمجموعه شما می تواند کت و شلوار دفتر خود را به لباس برقی ارتقا دهد.

قسمت بزرگتر را تا کنار بچرخانید تا لبه خود را نشان دهید. می توانید موهای پشت زیر پوست خود را محو کرده یا کوتاه کنید تا جلوه ای شبیه موهاک ایجاد کند.

16. تاج بافته شده

مدل موی زن زیر لباس ابریشم قرمز | زیر کلاسیک

زیر کار خود را مانند یک قطعه هنری زیبا با نوارهای فرانسوی کاملاً مرتب و درست بالای سطح زیرین خود ، قاب بگیرید. این نگاه چنین احساسی اثیری را ایجاد می کند ، برای زیبایی هایی که می خواهند زیر بار بیایند اما می خواهند روحیه دخترانه نرم و زیبایی را حفظ کنند.

این همچنین برای نوزادانی که در جستجوی ظاهری شیک هستند بسیار مناسب است. نوارهای بافته شده boho ، طرح های زیرین شیک را فراهم می کند.

17. طرح های زیر برش به شکل X

مدل موی دختر جوان بور | دختر زیر دست

اگر موهایتان را مرتب می بندید ، یک لایه دیگر از لبه ها با طرح زیر برش اضافه کنید. همچنین می توانید زیر تراش خود را به شکل الماس اصلاح کنید تا حس بی نظیری به آن دست دهد. این نوع نگاه ممکن است به برخی از نگهداری های منظم نیاز داشته باشد. اما زیبایی یک محصول زیرین این است که به اندازه کافی سریع رشد می کند ، بنابراین می توانید با طرح ها و شبح های مختلف آزمایش کنید.

18. طرح های Undercut پرستاره

مدل موی سر زنانه پروفیل | زیر کوتاه

با الهام از ستاره ها یا به سادگی به سمت آنها می روید؟ به آنها اجازه دهید زیر کف شما را طراحی کنند تا زیبایی زیبایی آراسته به مدل مویی را که قبلاً پیچیده است ، ایجاد کنند.

قبل از غوطه وری حتماً با یک آرایشگر مناسب مشورت کنید. برای اطمینان از اینکه آرایشگری را پیدا می کنید که بهترین گزینه برای پاسخگویی به انتظارات شما باشد ، از دوستان خود توصیه می کنید.

19. کامل بافته ها

زن با موهای بافته شده به دیوار تکیه داده است | دختر زیر دست

این ظاهر برای زیبایی هایی که موهای طبیعی دارند بسیار عالی است ، فقط به شما لایه لایه از زیبایی و زیبایی می بخشد.

موهای بافته شده در حال حاضر بسیار زیبا و خیره کننده است و حتی وقتی موهایتان را به حالت نیمه تسویه حساب درآورید ، بیشتر از این است. افزودن طرح زیربخش به قسمت کوچکتر سر ، ظاهری کاملاً جدید به آن می بخشد – بسیار تازه و غیره است آی تی.

به همان اندازه مهم است که بدانید چگونه از مدل موهای زیرین خود مراقبت کنید ، مطمئن شوید که این فیلم زیر را ببینید:

افسرده تحت تأثیر قرار گرفتن؟ شما الان هستید از این الهامات طراحی زیرمجموعه استفاده کنید و آن را به یک متخصص متخصص مدل مو برسانید!

موهای شما تاج شماست و من از شما می خواهم که مانند آنها مانند سلطنتی رفتار کنید. با مدل موهای شیک زیرین یعنی! بر خیابان های شهر تا راه باریک مسلط خواهید بود.

می فهمید که طرح های زیر قیمت چه کاری می توانند برای شما انجام دهند؟ آیا هنوز با آرایشگر خود قرار ملاقات رزرو کرده اید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

تا بعدی:

 • 19 مدل Pinterest آسان برای تابستان
 • 16 مدل موی طبیعی آسان و مناسب برای رشد موهای شما
 • 13 مارک آرایشی متعلق به سیاه که مطمئناً دوست خواهید داشت

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *