7 ایده آرایش روز ولنتاین | آموزش های آرایشآماده هستید تا SO سخت تر عاشق شما شود؟ این لیست از ایده های آرایش روز ولنتاین را که می توانید برای قرار ملاقات با زیبایی خود بخاطر داشته باشید ، بررسی کنید!

از آنجا که من علاقه مند به آرایش هستم ، می توانم هنگام برنامه ریزی برای آرایش برای موارد مختلف بسیار هیجان زده شوم.

در اینجا برخی از موارد دلخواهی که برای روز ولنتاین انتخاب می کنم آورده شده است!

مرتبط است: 11 آموزش و ترفندهای افسانه ای آرایش چشم آسیایی که باید امتحان کنید

به نظر می رسد آرایش روز ولنتاین عاشق شما خواهد بود

1. چشمان مس

چشم مسی به زن در باغ | آرایش روز ولنتاین | px

مس برای دختران که چشم خود را یکی از بهترین دارایی های خود می دانند ، یک رنگ آرایش عالی برای روز ولنتاین است. چیزی که من در این مورد دوست دارم حمل و نقل آن از روز به شب آسان است. این ظاهر انعطاف پذیر می تواند شما را در کنار زیبایی خود جابجا کند ، بدون اینکه مجبور باشید به فکر تغییر ظاهر خود در کل روز باشید.

برای ایده های بیشتر برای شب ملاقات سایه چشم ، اینجا را کلیک کنید.

2. قرمز لیپ شده

زن با رژ لب قرمز | آرایش روز ولنتاین | px

با اطمینان از خنثی بودن بقیه آرایش های روز ولنتاین ، تمرکز خود را روی لب قرمز نگه دارید. من پیشنهاد می کنم روی یک Lippie مات قرمز خوب سرمایه گذاری کنید تا در طول تاریخ لکه دار نشود.

3. Smokey and Wing Tipped

چشم های دودی با نوک بال | آرایش روز ولنتاین

صادقانه بگویم ، من از زمانی که می دانستم وجود آن را دوست دارم ، طرفدار دود سیگار هستم. اگرچه می توانید مرا سرزنش کنید؟ اگر درست انجام شود ، یک صحنه کاملاً دزد است!

مرتبط: 10 آموزش آرایش Smokey Eyes Night Out

4. برجسته شبنم

برجسته شبنم روی زن رنگی | آرایش روز ولنتاین

گاهی اوقات ، تمام آنچه که یک دختر واقعاً به آن احتیاج دارد ، یک برجسته خوب است تا بتواند همه نگرانی های دنیا را فراموش کند. این ولنتاین ، یک نگاه شبنم شاداب را تکان می دهد که باعث می شود مثل ستاره ای که هستی بدرخشی. فقط دنبال کانون توجه نباشید. چنان درخشان باش که دیگر نیازی به آن نخواهی داشت!

5. رنگ های صورتی ملایم

رنگهای صورتی متناسب با آرایش | آرایش روز ولنتاین

ترفند تسلط بر این ظاهر مطابقت سایه های سایه چشم با لیپی است. من پیشنهاد می کنم برای آرایش روز ولنتاین یک رنگ صورتی ملایم انتخاب کنید ، که کاملاً با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد ، تا در تمام طول روز شاداب و درخشان به نظر برسد.

6. شراب لب قرمز

زن با لب قرمز و لیوان شراب | آرایش روز ولنتاین

به نظر من ، خانم ها هر وقت لیپی قرمز شرابی می پوشند کاملاً به نظر می رسند. این احساس اعتماد به نفس و رمز و راز ایجاد می کند ، چیزی که اکثر مردان واقعاً سکسی می دانند.

7. بدون آرایش

بدون آرایش نگاه کنید | آرایش روز ولنتاین

اگر روز ولنتاین را در فضای باز می گذرانید ، پس من این ظاهر را توصیه می کنم. مهم نیست که روی محصولات زیاد لایه نگذارید زیرا ممکن است در اثر آفتاب ، آرایش شما به یک ظرف غذا تبدیل شود. با استفاده از رژگونه کرم برای یک برافروختگی طبیعی صورت خود را طبیعی جلوه دهید و ترجیح دهید مومیایی کردن لب یا رنگ لب صورتی مایل به لب را بکشید. هنگام انجام ابروها استفاده از دست سبک را فراموش نکنید. نکته کلیدی در اینجا جمله “کمتر بیشتر است” است.

می خواهید یک آموزش برای نگاه بدون آرایش داشته باشید؟ این را نگاه کن:

خانم ها ، هر کدام از آرایش هایی که برای روز ولنتاین انتخاب می کنید ، مطمئن هستیم که دوست پسر شما نمی تواند نگاهش را از شما دور کند. منظورم این است که ، او از ابتدا عاشق شما شده است.

دیدن شما در خوشحالترین حالت و دانستن اینکه به این دلیل است که در یک روز خاص با او هستید ، از قبل کافی است تا حال و هوای یک شب عاشقانه پیش رو را فراهم کند.

روز ولنتاین در گوشه گوشه است و من مطمئن هستم که بسیاری از ما برای روز عشق هیجان زده هستیم. خواه این لحظه را با افراد مهم دیگر ، دوستان و خانواده خود تقسیم کنید ، یا حتی فقط یک روز را برای خود سپری کنید ، همیشه چیزی است که باید منتظر آن باشید.

من کسی نیستم که همیشه به مکانهای فانتزی برود ، اما هر وقت روز ولنتاین است ، من و زیبایی من عاشق صرف شام در یک رستوران عاشقانه هستیم. حدس می زنم که ما از این طریق کاملاً سنتی هستیم. همه ما در لباس های فانتزی روز ولنتاین لباس می پوشیم ، اوقات خود را صرف لذت بردن از همراهی یکدیگر و چشیدن غذاهای جدیدی می کنیم که معمولاً نمی خوریم.

در مورد شما چه ظاهری برای آرایش روز ولنتاین دارید؟ ما دوست داریم نظرات شما را در بخش نظرات زیر بشنویم.

تا بعدی:

 • آموزش آرایش روز ولنتاین با استفاده از محصولات داروخانه
 • 21 بهترین هدیه ولنتاین برای زنان عاشق آرایش
 • محصولات و دستور العمل های مراقبت از پوست Diy | مراقبت از پوست خشک

هدف ما این است که بهترین های بهترین را در دنیای آرایش به نمایش بگذاریم و شاید این بتواند شما را شامل شود! برای ما بنویسید!

ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای آخرین روند آرایش ، مو و ناخن. فراموش نکنید که برای آموزش جذاب آرایش در کانال Youtube ما مشترک شوید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در تاریخ 10 فوریه 2017 منتشر شد و از نظر کیفیت و مرتبط بودن به روز شده است.

3
/
5
(
2

رای
)آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *