_

nail servicesخدمات ناخن

1

کاشت ناخن

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

8

مانیکور

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

pedicure

پدیکور

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

post2

لاک ژل

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

NAIL IMPLANTATION

خدمات ناخن

_

یک گزینه برای داشتن ناخن‌هایی خوش فرم و جذاب و شکیل کاشت ناخن می‌باشد. کاشت ناخن به علت داشتن حساسیت بالا بسیار تخصصی بوده و حتما باید با مراجعه به کارشناسان در این حوزه آن انجام شود.

کاشت ناخن یکی از امور تخصصی بوده و اگر به درستی انجام نگیرد همراه با خطراتی برای فرد خواهد بود. دقت و ظرافت در انجام این کار، کارشناسان این امور را متمایز کرده و شما را در انتخاب متخصص آن محدود می‌کند.

سالن زیبایی کی سا ، کار پودر آکریلیک و کاشت ناخن را با همکاری متخصصان خبره وبا تجربه و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی و اروپایی تا کاشت ناخن با ظاهری طبیعی انجام بگیرد که این امر مهم وزیبا به خوبی در بهترین آرایشگاه زنانه در شمال تهران سالن کی سا انجام می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید ناخن‌هایی زیباتر داشته باشید، با کارشناسان کی سا مشورت کنید.

MANICURE

مانیکور

_

داشتن ناخن‌هایی تمیز و مرتب، یکی از مواردی است که در زیبایی دستان شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

به سوهان کردن ناخن، پاک کردن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های دست، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن صدمه ای وارد نشود مانیکور میگویند.

فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دستان شما بسیار اثرگذار باشد؛ پس به همان اندازه که به سلامت پوستتان اهمیت می‌دهید، باید برای زیبایی و بهداشت ناخن‌های دست و پاهایتان نیز هزینه و زمان صرف کنید.

قابل ذکر است، همانند سایر خدمات که در سالن زیبایی کی سا انجام می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی و مشتریان از اموری است که بسیار مورد تاکید است و کارشناسان کی سا برای تک تک این موارد دقت و ظرافت بسیاری را بکارمیگیرند.

PEDICURE

پدیکور

_

همانقدر که فرم و آرایش ناخن‌های دستتان مهم است، سلامت و زیبایی ناخن‌های پاهایتان نیز دارای اهمیت است.

سوهان کردن، زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های پا، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود پدیکور نامیده می‌شود.

ناخن‌های نامرتب، از زیبایی پاهای شما می‌کاهد. بنابراین لازم است برای این امر هزینه کرده و زمانی صرف کرده تا ناخن‌هایی مرتب و زیبا داشته باشید

در سالن زیبایی کی سا
شاهد لحظه های هیجان انگیز باشید
استفاده از بهترین مواد برای از بین بردن ترک های پوستی و درمان خشکی پوست پا
استفاده از شیر و میوه های طبیعی برای ویتامینه کردن و تقویت پوست پا 🍊🍋🥝
ماساژ میوه ای برای زیاد کردن جریان خون در کف پا و درمان برخی از درد های ناشی از خستگی پا

بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران

علاوه بر تخصص، تبحر و تجربه در انجام پدیکور، مورد دیگری که بسیار داری اهمیت است، ضرورت رعایت بهداشت است. کارشناسان ناخن سالن زیبایی کی سا ، علاوه بر مهارت خود در انجام این امر، بعد از انجام مانیکور و پدیکور، برای جلوگیری از انتقال هر نوع بیماری با ضدعفونی کننده‌های قوی و دستگاه استریل، لوازم خود را سریعا ضدعفونی کرده تا رعایت اصول بهداشت که که اصول اولیه و کاربردی کی سا و ارائه خدمات به مشتریان میباشد رعایت شود .

در سالن زیبایی کی سا از خدمات پدیکور VIP همراه با شیر و میوه جات و همچنین پارافین تراپی دست و پا استفاده نمایید .پارافین تراپی به سه لایه زیر پوست نفوذ میکند و باعث ایجاد کلاژن سازی میشود و لطافت و نرمی وزیبایی را پوست خود هدیه کنید.

LOCK GEL

لاک ژل

_

زیبایی ناخن های شما با روش مدرن لاک ژل. لاک ژل ضمن اینکه زیبایى کاشت ناخن را روى ناخن هایتان دارد به دلیل داشتن کراتین،صدف ناخن را تقویت میکند.

بهترین مانیکور وکاشت ناخن

زیبایی ناخن های شما با روش مدرن لاک ژل

لاک ژل ضمن اینکه زیبایى کاشت ناخن را روى ناخن هایتان دارد به دلیل داشتن کراتین،صدف ناخن را تقویت مى کندو همچنین کمک مى کند ناخنهایتان بلند شوند،در این روش ناخن ها اصلأ سوهان زده نمى شوند و آسیب نمیبینند و هر زمان نخواهید آنرا برداشته و ناخن هایتان کاملا سالم مى مانند،این روش براى ناخن هاى کاشته شده هم مناسب میباشد چرا که درخششى بینظیر با ماندگارى بالا را داراست.

ما در سالن زیبایی کی سا سعی کرده ایم بروزترین خدمات ناخن را توسط بهترین متخصصین این رشته در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.